Letzte Aktualisierung: 15.08.2021 17:09 | Brasilian Fencing Federation

A: Table of 32, B: Table of 16, H: Table of 8
I: Semi-Final, K: Final

 

A | Table of 32

B | Table of 16

H | Table of 8

1 NOGUEIRA Heitor
SP CAP Paulistano
BRA Ba
32 *** bye ***
17 MADDALOZZO Moritz
PR CC Curitibano
BRA D 4
16 BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
9 DOMINGUES Lucas
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
24 MUNHOZ Tales
PR CC Curitibano
BRA D 6
25 SOUZA Matheus
PR CMPR Parana
BRA D 10
8 GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
5 LEAL Felipe
PR CC Curitibano
BRA Ba
28 *** bye ***
21 FILHO Robson
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 13
12 HOFFMANN Joao
RS GNU Nautico Uniao
BRA V 15
13 WU Nicky
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
20 VASCONCELLOS Leopoldo
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 3
29 *** bye *** Ba
4 CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA
3 BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA Ba
30 *** bye ***
19 OLIVEIRA Jose
PR CMPR Parana
BRA D 6
14 BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
11 HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA V 15
22 PORTO Arthur
PR CMPR Parana
BRA D 5
27 *** bye *** Ba
6 MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA
7 BORDIGNON João
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
26 DOS SANTOS Felipe
PR Sociedade Thalia
BRA D 4
23 HOPFER Pedro
PR CMPR Parana
BRA D 1
10 HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA V 15
15 OLIVEIRA Jean
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 10
18 MONTAGNA Pedro
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
31 *** bye *** Ba
2 RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA
 
NOGUEIRA Heitor
SP CAP Paulistano
BRA D 13
BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 14
 
 
DOMINGUES Lucas
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 12
GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
LEAL Felipe
PR CC Curitibano
BRA V 15
HOFFMANN Joao
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 13
 
 
WU Nicky
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 14
CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
BRANDT Matheus
SP ECP Pinheiros
BRA D 10
 
 
HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA V 15
MANGIATERRA Rafael
SP ECP Pinheiros
BRA D 12
 
 
BORDIGNON João
SP PEPT Esgrima Todos
BRA V 15
HOMSI Bernardo
RP BTC Barroca
BRA D 10
 
 
MONTAGNA Pedro
SP ECP Pinheiros
BRA D 9
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
 
 
BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
GONCALVES Eduardo
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 9
 
 
 
 
 
 
LEAL Felipe
PR CC Curitibano
BRA D 7
CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
HUBERT George
PR CMPR Parana
BRA D 7
 
 
 
 
 
 
BORDIGNON João
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 12
RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
 
 
 
Nach oben
 

I | Semi-Final

K | Final

1 BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
4 CAVALHEIRO João
PR AMK Mestre Kato
BRA D 8
3 BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
2 RIBEIRO Rafael
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 14
 
BARBI Matheus
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 13
BUSNARDO Lucas
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
Nach oben