Last transmission: 25.06.2022 21:14 | Brasilian Fencing Federation

  Nation Name Reg. Club  
1. BRA SCHWANTES Athos PR AMK Mestre Kato
2. BRA GUBERT Leopoldo PR AMK Mestre Kato
3. BRA PELLEGRINO Mauricio SP ECP Pinheiros
T3. BRA PETRICH Pedro PR AMK Mestre Kato
5. BRA FERREIRA Nicolas SP ECP Pinheiros
T5. BRA GRUNHAUSER Richard SP ECP Pinheiros
T5. BRA LAZZAROTTO Fabrizio PR AMK Mestre Kato
8. BRA SIDNEY Azevedo RJ CDE Rio de Janeiro
9. BRA PETTERLE Amaury RJ CDE Rio de Janeiro
10. BRA BONAMIGO Gabriel PR AMK Mestre Kato
11. BRA MAROSTEGA Pedro RS GNU Nautico Uniao
12. BRA HOMSI Bernardo RP BTC Barroca
13. BRA AGUIAR Victor RJ SCM Magnolia
14. BRA GUIMARÃES Edson RJ SCM Magnolia
15. BRA ROMANELLI Matheus RJ SCM Magnolia
16. BRA JULIO Gabriel SP ECP Pinheiros
17. BRA DONATO Alvaro RP BTC Barroca
18. BRA MENDES Tarcisio RP BTC Barroca
19. BRA DONATO Olavo RP BTC Barroca
20. BRA BUSNARDO Lucas SP ECP Pinheiros
21. BRA SEINI Leandro SP ECP Pinheiros
22. BRA SASAQUI Gabriel RJ SCM Magnolia
23. BRA GARCIA Guilherme Luis SP CAP Paulistano
24. BRA HUBERT George PR CMPR Parana
25. BRA ASSIS Gabriel PR AMK Mestre Kato
26. BRA HORTA Anderson RP BTC Barroca
27. BRA WU Nicky SP SSJE Sao Jorge
28. BRA NEVES Vitor PR AMK Mestre Kato
29. BRA COSTA Gabriel RJ AMAN Agulhas Negras
30. BRA GIFFONI Miguel RP BTC Barroca
31. BRA GONCALVES Eduardo SP SSJE Sao Jorge
32. BRA PETRACHI Luiz SP CAP Paulistano
33. BRA RIBEIRO Rafael SP SSJE Sao Jorge
34. BRA RAMOS Pedro PR AMK Mestre Kato
35. BRA OLIVEIRA Jose PR CMPR Parana
36. BRA NOGUEIRA Heitor SP CAP Paulistano
37. BRA BORGES Gabriel RJ SCM Magnolia
38. COL ANGULO Camilo Andres RJ Esgrima Castillo
39. BRA QUIRINO Henrique MG Esgrima Rapier
40. BRA YAMASHITA Koiti SP EEAM Abel Melian
41. BRA SCHWEIZER Yannick RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
42. BRA CAVALHEIRO João PR AMK Mestre Kato
T42. BRA MANGIATERRA Rafael SP ECP Pinheiros
44. BRA FIDELES João SP EEAM Abel Melian
45. BRA MUTTI João RJ SCM Magnolia
46. BRA MARIANO Andrey RJ SCM Magnolia
47. BRA MARQUES Gabriel RJ GEEN Escola Naval
48. BRA OBALDIA Cesar RJ Esgrima Castillo
49. BRA SANTOS Leonardo RJ GEEN Escola Naval
50. BRA DE OLIVEIRA Fernando RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
51. BRA SICCHIERI Bruno SP EEAM Abel Melian
52. BRA PICARD Felipe RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
53. BRA MOREIRA Carlos MG Esgrima Rapier
54. BRA LEANDRO Rosa RS GNU Nautico Uniao
55. BRA LEMES Fabio SP CMSP Sao Paulo
56. BRA VASCONCELLOS Leopoldo SP SSJE Sao Jorge
57. BRA FOGUEL Lucca SP ECP Pinheiros
58. BRA BITTAR Gabriel SP SSJE Sao Jorge
59. BRA OLIVETO Jose RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
T59. BRA SILVA André Luiz RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
61. BRA COSTA Lucas RJ SCM Magnolia
T61. BRA ESTEVES Thomas MG Esgrima Rapier
63. BRA ALVES Marco MG Esgrima Rapier
64. BRA LEMOS Victor RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
65. BRA MEINE Paulo RS GNU Nautico Uniao
66. BRA PEREIRA Francisco PR AMK Mestre Kato
67. BRA CARVALHO Murilo RJ Academia de Esgrima Rio de Janeiro
68. BRA MEZZACAPA Henrique SP SSJE Sao Jorge