Letzte Aktualisierung: 14.08.2021 16:30 | Svenska Fäktförbundet

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 STÅHL Gösta
ST DIF Stockholm
SWE Ba
64 *** bye ***
33 DE GROAT August
ST FFF Stockholm
SWE D 8
32 SKARVE Viktor
ST DIF Stockholm
SWE V 15
17 SEIKO Pontus
MS WFF Örebro
SWE V 15
48 BACKMAN Markus
ST SAF Solna
SWE D 3
49 ZINGMARK Hugo
ST SAF Solna
SWE D 4
16 WIBERG Carl
ST DIF Stockholm
SWE V 15
9 BECKEMAN Erik
ST DIF Stockholm
SWE V 15
56 HOLMSTRÖM Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE D 5
41 ASK Theo
SY AFiL Lund
SWE V 15
24 ROVELSTAD Ivan
ST KFF Knivsta
SWE D 8
25 BRANDBERG Nils
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 10
40 PETTERSSON Maximilian
VS AFK Alingsås
SWE V 15
57 ASK Elias
SY AFiL Lund
SWE D 8
8 BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
5 PERSSON TÖRN Caspian
SY YFK Ystad
SWE V 15
60 VIKLUND Maximiliam
ST FFF Stockholm
SWE D 7
37 FALKNER Gustaf
ST FFF Stockholm
SWE V 15
28 DAHLSTRÖM Ludvig
ST FFF Stockholm
SWE D 12
21 PETTERSSON Isac
ST KFF Knivsta
SWE D 7
44 HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
53 GUSTAFSSON Elias
SY MF19 Malmö
SWE D 10
12 ULLTJÄRN Julius
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
13 ANDÉN Max
VS GFK Göteborg
SWE V 15
52 HOFLING Leon
SY C4 Kristianstad
SWE D 14
45 LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE D 12
20 ISLAS FLYGARE Lucas
ST UF Uppsala
SWE V 15
29 FRIDMAN Milton
ST DIF Stockholm
SWE V 15
36 BERG Gabriel
SY KFK Kalmar
SWE D 7
61 KINDBORG Edvard
ST LöFK Lidingö
SWE D 2
4 POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
3 BÄCKSTRÖM Ian
ST FFF Stockholm
SWE V 15
62 TOPRAK Deniz
ÖS LFK Linköping
TUR D 0
35 BJARTMAR Otto
SY MF19 Malmö
SWE V 15
30 HALVARSSON Ludvig
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 10
19 RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
46 SELLMARK Theodor
ST FFF Stockholm
SWE D 4
51 PENKER Hugo
ST EGF Solna
SWE D 11
14 HJORTSMARKER Knut
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
11 BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
54 OLSSON Edward
ST LöFK Lidingö
SWE D 8
43 SÖNNERGREN Simon
SY MF19 Malmö
SWE D 12
22 PALIJAN Roko
SY FKC Karlskrona
SWE V 15
27 WIDÉN Emil
ST EGF Solna
SWE D 9
38 ROS PALMKLINT Hugo
ST FFF Stockholm
SWE V 15
59 SAHLÉN André
VS AFK Alingsås
SWE D 5
6 SIMONSSON Erik
SY LUGI Lund
SWE V 15
7 POURMAND Nima
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
58 LUNDGREN Vilgot
ST EGF Solna
SWE D 5
39 HOLMBERG Albin
SY LjFK Ljungby
SWE D 10
26 KVERNES Isak
VS GFK Göteborg
SWE V 15
23 ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE V 15
42 KALLSTRÖM Markus
ST EGF Solna
SWE D 14
55 WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
10 FORSMAN Emil
SY FKC Karlskrona
SWE D 11
15 ELMFELDT Axel
ST ÄFK Stockholm
SWE V 15
50 SALVIGSEN Bendik
SY ARA Helsingborg
SWE D 10
47 BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE D 10
18 FAHLVIK Axel
ST EGF Solna
SWE V 15
31 POURMAND Liam
ST LöFK Lidingö
SWE D 9
34 PALMSTIERNA Hugo
SY LUGI Lund
SWE V 15
63 *** bye *** Ba 5
Sa. 12:15
2 FAGERSTEDT Jakob
ST DIF Stockholm
SWE
 
STÅHL Gösta
ST DIF Stockholm
SWE V 15
SKARVE Viktor
ST DIF Stockholm
SWE D 4
 
 
SEIKO Pontus
MS WFF Örebro
SWE D 14
WIBERG Carl
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
BECKEMAN Erik
ST DIF Stockholm
SWE V 15
ASK Theo
SY AFiL Lund
SWE D 10
 
 
PETTERSSON Maximilian
VS AFK Alingsås
SWE D 7
BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
PERSSON TÖRN Caspian
SY YFK Ystad
SWE D 12
FALKNER Gustaf
ST FFF Stockholm
SWE V 15
 
 
HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE D 9
ULLTJÄRN Julius
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
 
 
ANDÉN Max
VS GFK Göteborg
SWE D 4
ISLAS FLYGARE Lucas
ST UF Uppsala
SWE V 12
 
 
FRIDMAN Milton
ST DIF Stockholm
SWE V 15
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE D 13
 
 
BÄCKSTRÖM Ian
ST FFF Stockholm
SWE V 15
BJARTMAR Otto
SY MF19 Malmö
SWE D 13
 
 
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
HJORTSMARKER Knut
ÖS LFK Linköping
SWE D 14
 
 
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
PALIJAN Roko
SY FKC Karlskrona
SWE D 12
 
 
ROS PALMKLINT Hugo
ST FFF Stockholm
SWE D 5
SIMONSSON Erik
SY LUGI Lund
SWE V 15
 
 
POURMAND Nima
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
KVERNES Isak
VS GFK Göteborg
SWE D 10
 
 
ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE D 5
WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
ELMFELDT Axel
ST ÄFK Stockholm
SWE D 13
FAHLVIK Axel
ST EGF Solna
SWE V 15
 
 
PALMSTIERNA Hugo
SY LUGI Lund
SWE D 14
FAGERSTEDT Jakob
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
 
 
STÅHL Gösta
ST DIF Stockholm
SWE V 15
WIBERG Carl
ST DIF Stockholm
SWE D 9
 
 
 
 
 
 
BECKEMAN Erik
ST DIF Stockholm
SWE D 8
BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
 
 
 
 
FALKNER Gustaf
ST FFF Stockholm
SWE D 14
ULLTJÄRN Julius
ÖS LFK Linköping
SWE V 15
 
 
 
 
 
 
ISLAS FLYGARE Lucas
ST UF Uppsala
SWE V 15
FRIDMAN Milton
ST DIF Stockholm
SWE D 14
 
 
 
 
 
 
BÄCKSTRÖM Ian
ST FFF Stockholm
SWE V 15
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE D 5
 
 
 
 
 
 
BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
SIMONSSON Erik
SY LUGI Lund
SWE D 11
 
 
 
 
 
 
POURMAND Nima
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE D 11
 
 
 
 
 
 
FAHLVIK Axel
ST EGF Solna
SWE D 9
FAGERSTEDT Jakob
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
 
Nach oben
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 STÅHL Gösta
ST DIF Stockholm
SWE V 15
8 BOUMEDIENNE Sami
ST LöFK Lidingö
SWE D 8
5 ULLTJÄRN Julius
ÖS LFK Linköping
SWE D 13
4 ISLAS FLYGARE Lucas
ST UF Uppsala
SWE V 15
3 BÄCKSTRÖM Ian
ST FFF Stockholm
SWE V 15
6 BRANDBERG Hugo
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 12
7 POURMAND Nima
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
2 FAGERSTEDT Jakob
ST DIF Stockholm
SWE D 10
 
STÅHL Gösta
ST DIF Stockholm
SWE V 15
ISLAS FLYGARE Lucas
ST UF Uppsala
SWE D 12
 
 
BÄCKSTRÖM Ian
ST FFF Stockholm
SWE D 6
POURMAND Nima
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
 
 
STÅHL Gösta
ST DIF Stockholm
SWE V 15
POURMAND Nima
ST LöFK Lidingö
SWE D 9
 
 
 
Nach oben