Letzte Aktualisierung: 15.08.2021 15:57 | Svenska Fäktförbundet

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE Ba
64 *** bye ***
33 HOLMSTRÖM Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE V 15
32 SALA Vincent
ST ÄFK Stockholm
SWE D 14
17 MARTINEZ Viktor
SY FKC Karlskrona
SWE Ba
48 *** bye ***
49 *** bye *** Ba
16 SALA Carl
ST ÄFK Stockholm
SWE
9 BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE Ba
56 *** bye ***
41 HERLITZ Carl Johan
ST LöFK Lidingö
SWE D 12
24 GOLDMAN Jacob
VS GFK Göteborg
SWE V 15
25 DAHLIN Teodor
ST FFF Stockholm
SWE V 15
40 SELLMARK Theodor
ST FFF Stockholm
SWE D 11
57 *** bye *** Ba
8 GRELA Marcus
ST LöFK Lidingö
SWE
5 ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE Ba
60 *** bye ***
37 WESTLUND Jacob
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 3
28 STRÖM Elliot
VS AFK Alingsås
SWE V 15
21 SEIKO Oscar
MS WFF Örebro
SWE Ba
44 *** bye ***
53 *** bye *** Ba
12 DE GROAT August
ST FFF Stockholm
SWE
13 ERIKSSON Felix
ST SAF Solna
SWE Ba
52 *** bye ***
45 *** bye *** Ba
20 SALGADO BENGTSSON Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE
29 KINDBORG Edvard
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
36 ÖSTRING Alexander
ST LöFK Lidingö
SWE D 9
61 *** bye *** Ba
4 HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE
3 WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE Ba
62 *** bye ***
35 VIKLUND Maximiliam
ST FFF Stockholm
SWE V 15
30 SANDSTRÖM Emil
ÖS LFK Linköping
SWE D 13
19 PALMSTIERNA Hugo
SY LUGI Lund
SWE Ba
46 *** bye ***
51 *** bye *** Ba
14 ZIMMERMAN Filip
MS WFF Örebro
SWE
11 LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE Ba
54 *** bye ***
43 *** bye *** Ba
22 ALTHINI Alfred
ST GoFK Visby
SWE
27 BRANDBERG Nils
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
38 TOPRAK Deniz
ÖS LFK Linköping
TUR D 2
59 *** bye *** Ba
6 HOLMBERG Albin
SY LjFK Ljungby
SWE
7 ROVELSTAD Ivan
ST KFF Knivsta
SWE Ba
58 *** bye ***
39 FORSLIND COLLIN Caspian
ST FFF Stockholm
SWE D 4
26 KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
23 OLSSON Edward
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
42 IOUCHMANOV Alexei
ST LöFK Lidingö
SWE D 6
55 *** bye *** Ba
10 WHYTE Oliver
ST SIF Nacka
SWE
15 ZINGMARK Hugo
ST SAF Solna
SWE Ba
50 *** bye ***
47 *** bye *** Ba
18 HALVARSSON Ludvig
VS KF99 Kungsbacka
SWE
31 HELSTAD Marcus
ÖS LFK Linköping
SWE D 9
34 ASK Elias
SY AFiL Lund
SWE V 15
63 *** bye *** Ba
2 POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE
 
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
HOLMSTRÖM Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE D 4
 
 
MARTINEZ Viktor
SY FKC Karlskrona
SWE V 15
SALA Carl
ST ÄFK Stockholm
SWE D 14
 
 
BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
GOLDMAN Jacob
VS GFK Göteborg
SWE D 11
 
 
DAHLIN Teodor
ST FFF Stockholm
SWE V 15
GRELA Marcus
ST LöFK Lidingö
SWE D 12
 
 
ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE V 15
STRÖM Elliot
VS AFK Alingsås
SWE D 5
 
 
SEIKO Oscar
MS WFF Örebro
SWE D 6
DE GROAT August
ST FFF Stockholm
SWE V 15
 
 
ERIKSSON Felix
ST SAF Solna
SWE V 15
SALGADO BENGTSSON Sebastian
ST FFF Stockholm
SWE D 11
 
 
KINDBORG Edvard
ST LöFK Lidingö
SWE D 5
HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
 
 
WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
VIKLUND Maximiliam
ST FFF Stockholm
SWE D 7
 
 
PALMSTIERNA Hugo
SY LUGI Lund
SWE D 12
ZIMMERMAN Filip
MS WFF Örebro
SWE V 15
 
 
LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE V 15
ALTHINI Alfred
ST GoFK Visby
SWE D 7
 
 
BRANDBERG Nils
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 13
HOLMBERG Albin
SY LjFK Ljungby
SWE V 15
 
 
ROVELSTAD Ivan
ST KFF Knivsta
SWE V 15
KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix
ST LöFK Lidingö
SWE D 8
 
 
OLSSON Edward
ST LöFK Lidingö
SWE D 11
WHYTE Oliver
ST SIF Nacka
SWE V 15
 
 
ZINGMARK Hugo
ST SAF Solna
SWE D 4
HALVARSSON Ludvig
VS KF99 Kungsbacka
SWE V 15
 
 
ASK Elias
SY AFiL Lund
SWE D 2
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
 
 
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
MARTINEZ Viktor
SY FKC Karlskrona
SWE D 2
 
 
 
 
 
 
BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
DAHLIN Teodor
ST FFF Stockholm
SWE D 6
 
 
 
 
 
 
ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE V 15
DE GROAT August
ST FFF Stockholm
SWE D 14
 
 
 
 
 
 
ERIKSSON Felix
ST SAF Solna
SWE D 7
HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE V 10
 
 
 
 
 
 
WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
ZIMMERMAN Filip
MS WFF Örebro
SWE D 8
 
 
 
 
 
 
LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE V 15
HOLMBERG Albin
SY LjFK Ljungby
SWE D 11
 
 
 
 
 
 
ROVELSTAD Ivan
ST KFF Knivsta
SWE V 15
WHYTE Oliver
ST SIF Nacka
SWE D 10
 
 
 
 
 
 
HALVARSSON Ludvig
VS KF99 Kungsbacka
SWE D 12
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
 
Nach oben
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
8 BOLMSTRAND Viggo
ST LöFK Lidingö
SWE D 10
5 ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE V 15
4 HECKMANN Lucas
ST LöFK Lidingö
SWE D 12
3 WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
6 LONNERT Tor
SY MF19 Malmö
SWE D 8
7 ROVELSTAD Ivan
ST KFF Knivsta
SWE D 9
2 POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
ELG Elwin
MS KFA Köping
SWE D 5
 
 
WESTRING Theo
ST LöFK Lidingö
SWE D 10
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE V 15
 
 
 
 
RASIN Erik
ST LöFK Lidingö
SWE V 15
POCSI Tomi
ST DIF Stockholm
SWE D 13
 
 
 
Nach oben