Last transmission: 28.11.2021 15:03 | Sonja Lange

A: 32er Tableau, B: 16er Tableau, H: 8er Tableau
I: Halbfinale, K: Finale

 

A | 32er Tableau

B | 16er Tableau

H | 8er Tableau

1 HOHLBEIN Frauke
NR EFG Essen
GER Pi
32 *** bye ***
17 MEIER Stefanie
WE Quernheimer FC
GER V 15
16 DEPREZ Bieke
VS Confrerie Gent
BEL D 8
9 REESINCK Sophie
NED Pi
24 *** bye ***
25 *** bye *** Pi
8 GYOVAI Lilla Kinga
Fencing Ermelo
NED
5 NEU Antonia
NR Fecht Club Krefeld
GER Pi
28 *** bye ***
21 *** bye *** Pi
12 MAIER Mara
WE FSG Warendorf
GER
13 KÖNEMANN Wiebke
WE Quernheimer FC
GER V 15
20 HOLLÄNDER Charlotte
WE TSC Eintr. Dortmund
GER D 11
29 *** bye *** Pi
4 MARCHET Monica
NR TV Hoffnungsthal
CAN
3 SCHMIDT-THOMÉE Laura
BN Heidelberger FC/TSG R.
GER Pi
30 *** bye ***
19 LIETO Alyssa
NR Fechtzentrum Solingen
GER V 15
14 KAPAROVSKA Ceyda
NR 1. FC Quadrath-Ichendorf
GER D 9
11 BIENEFELD Maya
NR Fechtzentrum Solingen
GER Pi
22 *** bye ***
27 *** bye *** Pi
6 SEIBEL Marta
HE FC Kassel
GER
7 GRAF Bettina
NR EFG Essen
GER Pi
26 *** bye ***
23 *** bye *** Pi
10 WEBER Ellen
WE Quernheimer FC
GER
15 SCHNEIDER Pia
NR Fecht Club Krefeld
GER V 15
18 CLUSEN Alva
WE TV Paderborn
GER D 11
31 *** bye *** Pi
2 THOMA Miriam
WE FS Bielefelder TG
GER
 
HOHLBEIN Frauke
NR EFG Essen
GER V 7
MEIER Stefanie
WE Quernheimer FC
GER D 2
 
 
REESINCK Sophie
NED D 10
GYOVAI Lilla Kinga
Fencing Ermelo
NED V 15
 
 
NEU Antonia
NR Fecht Club Krefeld
GER D 12
MAIER Mara
WE FSG Warendorf
GER V 15
 
 
KÖNEMANN Wiebke
WE Quernheimer FC
GER D 11
MARCHET Monica
NR TV Hoffnungsthal
CAN V 15
 
 
SCHMIDT-THOMÉE Laura
BN Heidelberger FC/TSG R.
GER V 15
LIETO Alyssa
NR Fechtzentrum Solingen
GER D 5
 
 
BIENEFELD Maya
NR Fechtzentrum Solingen
GER D 9
SEIBEL Marta
HE FC Kassel
GER V 15
 
 
GRAF Bettina
NR EFG Essen
GER D 12
WEBER Ellen
WE Quernheimer FC
GER V 15
 
 
SCHNEIDER Pia
NR Fecht Club Krefeld
GER D 9
THOMA Miriam
WE FS Bielefelder TG
GER V 15
 
 
 
 
HOHLBEIN Frauke
NR EFG Essen
GER V 15
GYOVAI Lilla Kinga
Fencing Ermelo
NED D 7
 
 
 
 
 
 
MAIER Mara
WE FSG Warendorf
GER D 10
MARCHET Monica
NR TV Hoffnungsthal
CAN V 15
 
 
 
 
 
 
SCHMIDT-THOMÉE Laura
BN Heidelberger FC/TSG R.
GER V 15
SEIBEL Marta
HE FC Kassel
GER D 14
 
 
 
 
 
 
WEBER Ellen
WE Quernheimer FC
GER D 7
THOMA Miriam
WE FS Bielefelder TG
GER V 15
 
 
 
Back to top
 

I | Halbfinale

K | Finale

1 HOHLBEIN Frauke
NR EFG Essen
GER V 15
4 MARCHET Monica
NR TV Hoffnungsthal
CAN D 9
3 SCHMIDT-THOMÉE Laura
BN Heidelberger FC/TSG R.
GER V 15
2 THOMA Miriam
WE FS Bielefelder TG
GER D 14
 
HOHLBEIN Frauke
NR EFG Essen
GER V 15
SCHMIDT-THOMÉE Laura
BN Heidelberger FC/TSG R.
GER D 14
 
Back to top