Last transmission: 16.10.2021 16:57 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. GER MURRU Fabio NR TSV Bayer 04 Leverkusen
2. GER KOLDITZ Ian-Etienne NR TSV Bayer 04 Leverkusen
3. GER BOORZ Jonas Heidenheimer SB
T3. BEL REIJNAERS Finian VS SA Jerzy Wezowski
5. GER STANGE Jakob NR Fechtzentrum Solingen
6. GER SCHENKENGEL Benedict Heidenheimer SB
7. GER NAGEL Keanu NR Fecht Club Krefeld
8. GER KIRCHNER Tim NR TSV Bayer 04 Leverkusen
9. BEL LOEMAN Leandro VS Confrerie Gent
10. GER FAST Cedrik Henry WE FS Bielefelder TG
11. GER BÜLAU Matthew Heidenheimer SB
12. GER MARX Valentino SA Fechterring Hochwald
13. GER RENZ Dominik Heidenheimer SB
14. GER SCHWITZER Benjamin BN FC Tauberbischofsheim
15. GER KELPE Bendix BN FC Tauberbischofsheim
16. GER VOGEL Vince Heidenheimer SB
17. GER KOLDITZ Hendrik-Kilian NR TSV Bayer 04 Leverkusen
18. GER ROSENMAYER Valentin TSF Ditzingen
19. GER TREBIS Michael BN FC Tauberbischofsheim
20. GER BAKAY Sedat BN Heidelberger FC/TSG R.
21. GER SZALAY Ben TSF Ditzingen
22. GER KUMMER Horant Heidenheimer SB
23. GER EHRINGHAUS Mika HE TV Dillenburg
24. BEL VANDENHAUTE Lars VS Confrerie Gent
25. BEL REYNAERT Joppe VS Confrerie Gent
26. GER MEIER Kassian NR Fechtzentrum Solingen
27. GER DERGAY David HE FC Offenbach
28. BEL BAUWELINCK Briecq VS Confrerie Gent
29. GER KOZIELSKI Kevin BN FC Tauberbischofsheim
30. GER BREKER Henri Heidenheimer SB
31. GER BÖHMER Philipp NR Fecht Club Krefeld
32. GER MICHALSKI Christoph SN FC Leipzig
33. GER ARNHOLD Timon NR Fecht Club Krefeld
34. NED WARREMAN Daan s.v. RobbSchermen
35. GER PETERSEN Ole TH SV Einheit Altenburg
36. GER KUMMER Gernot Heidenheimer SB
37. GER REISER Cedric Heidenheimer SB
38. NED VEENENBOS Konrad FC Almere
39. GER BUSCH Max Heidenheimer SB
40. GER PETERSEN Bertil TH SV Einheit Altenburg
41. BEL APERS Matthew FF CE Gaumais
42. GER LADEMANN Louis SN FC Leipzig
43. GER BERGER Konstantin ST USC Magdeburg
44. GER FRAUEN Finn SH Elmshorner MTV
T44. GER HÖCKE Wilhelm SN FC Leipzig
46. GER FÜRSTENAU Jannik SH Elmshorner MTV
47. GER BERGER Steven BE TSV Sportuniversum Berlin
48. GER EBERHARDT Max Heidenheimer SB
49. BEL FELTZ Maxim FF CE Gaumais
50. GER KUNNIG Carl ST Fechtcentrum Halle
51. BEL COLLING Herve SA Fechterring Hochwald
52. GER RIEGER Joshua HE Eintracht Frankfurt
53. NED LENDERINK Raul Deventer S.V.
54. GER SPREMBERG Paul SN TV Markkleeberg
55. GER SCHMIDT Jann-Rouven HE TV Wetzlar
56. GER KREUTZ Marcel SW Fechtzentrum Maxdorf
57. GER SIGMUND Philip BN FC Tauberbischofsheim
58. GER SPIERZAK Lorenz NR Fechtzentrum Solingen
59. GER BEDNER Daniel SH FG Segeberg
60. GER HOCHWALD Samuel TSF Ditzingen
61. GER SCHENKENGEL Joannes Heidenheimer SB
62. GER HORSTBRINK Moritz WE FS Bielefelder TG
64. HUN OZSVART Barnabas
65. GER BARTH Mathis SA Fechterring Hochwald
T65. GER WIESE Hendrik NS Osnabrücker SC
67. GER SCHNEIDER Tim Raymond SH FG Segeberg
68. GER BUSCH Erik Heidenheimer SB
69. BEL DUPAS Jean-Gauthier FF CE Gaumais
70. GER HILDEBRANDT Clemens ST Fechtcentrum Halle
71. BEL LEROUX Mathias FF CE Gaumais
72. GER RITZ Felix Heidenheimer SB
73. GER KLADDE Ole NS Osnabrücker SC
74. GER BESKOROVAJNYI Anton BN FC Tauberbischofsheim
T74. BEL CORVERS Mathis FF CE Charlemagne
76. GER NÄHRING Till BN FC Tauberbischofsheim
77. GER BINGENER Tim WE Lüdenscheider TV
79. GER HALBLEIB Nils SH SC Itzehoe
80. GER SCHULZ Tobias NR TSV Bayer 04 Leverkusen
81. GER WALL Arsenij Cornelius SH Fechtergilde Südholstein
82. GER BRYCHCY Jakob NR Fecht Club Krefeld
T82. GER KAMBACH Linus NS SV Vorwärts Nordhorn
84. GER LANGE Magnus SH FG Segeberg
85. GER KNABENREICH Julian WE FS Bielefelder TG
86. GER LANGE Jesper SH FG Segeberg
87. GER REINING Riccardo HE Eintracht Frankfurt
88. GER RITZ Janik Heidenheimer SB
89. GER KROMM Lukas BE FC Berlin Südwest
90. GER JÄGER Adrian ST Fechtcentrum Halle
91. GER BECKMANN Johannes BE TSV Berlin-Wittenau
T91. GER LANGE Hinrich SH FG Segeberg
. GER SEUFERT Julian BE Fechtzentrum Berlin Exclusion
0. BEL COUNSON Francois FF CE Charlemagne Exclusion