Last transmission: 04.09.2021 11:17 | Cercle d'Escrime de Biel/Bienne


No. 1: Results checked
Pi 1 | Sa 9:00 | Referee: KAZMER Alexander

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 7 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI TERRIBILINI Alessandro
1 CEB Biel/Bienne
1 V5 V5 V5 V5 V5 V5 6 30 8 1.000 22 1. 1.
FRA DUCHENE Noam
1 CEFL Florimont
2 D1 V5 V5 V5 V5 D2 4 23 21 0.667 2 2. 25.
POR GONCALVES David
1 FGK Küssnacht
3 D0 D4 D4 V5 V4 D4 2 21 26 0.333 -5 5. 41.
SUI POIDEVIN Felix
1 SES Sion
4 D2 D1 V5 D2 D4 V5 2 19 26 0.333 -7 6. 43.
RUS GOLOVATYUK Matvej
1 FGL Luzern
5 D2 D4 D3 V5 D4 V5 2 23 26 0.333 -3 4. 40.
SUI VON TAVEL Sirius
1 AFCB Bern
6 D1 D2 D3 V5 V5 D1 2 17 27 0.333 -10 7. 47.
SUI WICHT Gianluca
1 SEG Geneve
7 D2 V5 V5 D2 D4 V5 3 23 22 0.500 1 3. 31.
Details
POIDEVIN Felix   D 2 V 5   TERRIBILINI Alessandro
GOLOVATYUK Matvej   D 4 V 5   DUCHENE Noam
VON TAVEL Sirius   D 3 V 4   GONCALVES David
TERRIBILINI Alessandro   V 5 D 2   WICHT Gianluca
POIDEVIN Felix   D 2 V 5   GOLOVATYUK Matvej
GONCALVES David   D 4 V 5   DUCHENE Noam
WICHT Gianluca   V 5 D 1   VON TAVEL Sirius
TERRIBILINI Alessandro   V 5 D 2   GOLOVATYUK Matvej
GONCALVES David   D 4 V 5   POIDEVIN Felix
DUCHENE Noam   V 5 D 2   VON TAVEL Sirius
WICHT Gianluca   D 4 V 5   GOLOVATYUK Matvej
TERRIBILINI Alessandro   V 5 D 0   GONCALVES David
VON TAVEL Sirius   V 5 D 4   POIDEVIN Felix
DUCHENE Noam   D 2 V 5   WICHT Gianluca
GOLOVATYUK Matvej   D 3 V 5   GONCALVES David
VON TAVEL Sirius   D 1 V 5   TERRIBILINI Alessandro
POIDEVIN Felix   D 1 V 5   DUCHENE Noam
GONCALVES David   D 4 V 5   WICHT Gianluca
GOLOVATYUK Matvej   D 4 V 5   VON TAVEL Sirius
DUCHENE Noam   D 1 V 5   TERRIBILINI Alessandro
WICHT Gianluca   D 2 V 5   POIDEVIN Felix

No. 2: Results checked
Pi 2 | Sa 9:00 | Referee: ZWICKER Felix

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 7 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI PFEIFER Paul
1 CEB Biel/Bienne
1 V5 V5 D4 V5 D3 D4 3 26 17 0.500 9 4. 29.
FRA QUELIN-GUERLAIS Gaspard
1 CAL Lausanne
2 D1 D3 D2 D3 V5 D2 1 16 28 0.167 -12 7. 58.
SUI MOUGEL LOTRONG Kylan
1 CEFL Florimont
3 D0 V4 V5 D4 D3 D1 2 17 25 0.333 -8 6. 46.
SUI CHARBONNET Samuel
1 SES Sion
4 V5 V5 D2 V5 D3 V5 4 25 22 0.667 3 3. 22.
SUI FAVRE Aurélien
1 SEVM Vevey
5 D1 V5 V5 D2 V5 D2 3 20 26 0.500 -6 5. 33.
SUI CHRIST Andres
1 SEB Basel
6 V5 D4 V5 V5 D4 V5 4 28 23 0.667 5 2. 20.
FRA CAGNET Robin
1 SEG Geneve
7 V5 V5 V5 D4 V5 D4 4 28 19 0.667 9 1. 18.
Details
CHARBONNET Samuel   V 5 D 4   PFEIFER Paul
FAVRE Aurélien   V 5 D 3   QUELIN-GUERLAIS Gaspard
CHRIST Andres   V 5 D 3   MOUGEL LOTRONG Kylan
PFEIFER Paul   D 4 V 5   CAGNET Robin
CHARBONNET Samuel   V 5 D 2   FAVRE Aurélien
MOUGEL LOTRONG Kylan   V 4 D 3   QUELIN-GUERLAIS Gaspard
CAGNET Robin   D 4 V 5   CHRIST Andres
PFEIFER Paul   V 5 D 1   FAVRE Aurélien
MOUGEL LOTRONG Kylan   V 5 D 2   CHARBONNET Samuel
QUELIN-GUERLAIS Gaspard   V 5 D 4   CHRIST Andres
CAGNET Robin   V 5 D 2   FAVRE Aurélien
PFEIFER Paul   V 5 D 0   MOUGEL LOTRONG Kylan
CHRIST Andres   V 5 D 3   CHARBONNET Samuel
QUELIN-GUERLAIS Gaspard   D 2 V 5   CAGNET Robin
FAVRE Aurélien   V 5 D 4   MOUGEL LOTRONG Kylan
CHRIST Andres   V 5 D 3   PFEIFER Paul
CHARBONNET Samuel   V 5 D 2   QUELIN-GUERLAIS Gaspard
MOUGEL LOTRONG Kylan   D 1 V 5   CAGNET Robin
FAVRE Aurélien   V 5 D 4   CHRIST Andres
QUELIN-GUERLAIS Gaspard   D 1 V 5   PFEIFER Paul
CAGNET Robin   D 4 V 5   CHARBONNET Samuel

No. 3: Results checked
Pi 3 | Sa 9:00 | Referee: SCHREIBWEIS LiobaDESPERIER Eric

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 7 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI KRONBICHLER Christoph
1 SES Sion
1 V5 V5 V5 V5 D1 V5 5 26 16 0.833 10 2. 8.
SUI DESMEULES Nathanael
1 CAL Lausanne
2 D3 V5 V5 V5 V5 V5 5 28 12 0.833 16 1. 6.
GRE ITSANIS Stavros
1 FCZ Zug
3 D2 D2 V5 V5 D1 V5 3 20 22 0.500 -2 4. 32.
SUI PIZZOLANTE Francesco
1 CEB Biel/Bienne
4 D1 D0 D4 D3 D4 D1 0 13 30 0.000 -17 7. 63.
SUI MELLY Arnaud
1 FCB Bern
5 D3 D2 D2 V5 D1 V5 2 18 25 0.333 -7 5. 44.
SUI ELMIGER Aloys
1 SEVM Vevey
6 V5 D2 V5 V5 V5 D2 4 24 17 0.667 7 3. 19.
SUI RIVERO Hector
1 BFC Basel
7 D2 D1 D1 V5 D2 V5 2 16 23 0.333 -7 6. 45.
Details
PIZZOLANTE Francesco   D 1 V 5   KRONBICHLER Christoph
MELLY Arnaud   D 2 V 5   DESMEULES Nathanael
ELMIGER Aloys   V 5 D 1   ITSANIS Stavros
KRONBICHLER Christoph   V 5 D 2   RIVERO Hector
PIZZOLANTE Francesco   D 3 V 5   MELLY Arnaud
ITSANIS Stavros   D 2 V 5   DESMEULES Nathanael
RIVERO Hector   V 5 D 2   ELMIGER Aloys
KRONBICHLER Christoph   V 5 D 3   MELLY Arnaud
ITSANIS Stavros   V 5 D 4   PIZZOLANTE Francesco
DESMEULES Nathanael   V 5 D 2   ELMIGER Aloys
RIVERO Hector   D 2 V 5   MELLY Arnaud
KRONBICHLER Christoph   V 5 D 2   ITSANIS Stavros
ELMIGER Aloys   V 5 D 4   PIZZOLANTE Francesco
DESMEULES Nathanael   V 5 D 1   RIVERO Hector
MELLY Arnaud   D 2 V 5   ITSANIS Stavros
ELMIGER Aloys   V 5 D 1   KRONBICHLER Christoph
PIZZOLANTE Francesco   D 0 V 5   DESMEULES Nathanael
ITSANIS Stavros   V 5 D 1   RIVERO Hector
MELLY Arnaud   D 1 V 5   ELMIGER Aloys
DESMEULES Nathanael   D 3 V 5   KRONBICHLER Christoph
RIVERO Hector   V 5 D 1   PIZZOLANTE Francesco

No. 4: Results checked
Pi 4 | Sa 9:00 | Referee: PETRINI ClaireHOSKING John

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 7 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI SQUIERI Juliano Nicola
1 CEB Biel/Bienne
1 V5 D4 V5 V5 V5 V5 5 29 16 0.833 13 1. 7.
FRA LANDERRETCHE Thomas
1 CEFL Florimont
2 D1 V5 V5 D4 V5 V5 4 25 23 0.667 2 4. 24.
SUI GOETTMANN Sacha
1 CAL Lausanne
3 V5 D3 V5 D1 V5 V5 4 24 21 0.667 3 3. 23.
SUI ELMIGER Baptiste
1 SEVM Vevey
4 D2 D3 D1 V5 V5 D4 2 20 26 0.333 -6 6. 42.
SUI PASSOT Léo
1 SES Sion
5 D4 V5 V5 D3 V5 V5 4 27 22 0.667 5 2. 21.
SUI ALPTEKIN Ege
1 FCZ Zug
6 D2 D3 D2 D3 D3 D2 0 15 30 0.000 -15 7. 60.
SUI DEMIERRE Nicolas
1 EEB Bulle
7 D2 D4 D4 V5 D4 V5 2 24 26 0.333 -2 5. 39.
Details
ELMIGER Baptiste   D 2 V 5   SQUIERI Juliano Nicola
PASSOT Léo   V 5 D 4   LANDERRETCHE Thomas
ALPTEKIN Ege   D 2 V 5   GOETTMANN Sacha
SQUIERI Juliano Nicola   V 5 D 2   DEMIERRE Nicolas
ELMIGER Baptiste   V 5 D 3   PASSOT Léo
GOETTMANN Sacha   D 3 V 5   LANDERRETCHE Thomas
DEMIERRE Nicolas   V 5 D 2   ALPTEKIN Ege
SQUIERI Juliano Nicola   V 5 D 4   PASSOT Léo
GOETTMANN Sacha   V 5 D 1   ELMIGER Baptiste
LANDERRETCHE Thomas   V 5 D 3   ALPTEKIN Ege
DEMIERRE Nicolas   D 4 V 5   PASSOT Léo
SQUIERI Juliano Nicola   D 4 V 5   GOETTMANN Sacha
ALPTEKIN Ege   D 3 V 5   ELMIGER Baptiste
LANDERRETCHE Thomas   V 5 D 4   DEMIERRE Nicolas
PASSOT Léo   V 5 D 1   GOETTMANN Sacha
ALPTEKIN Ege   D 2 V 5   SQUIERI Juliano Nicola
ELMIGER Baptiste   D 3 V 5   LANDERRETCHE Thomas
GOETTMANN Sacha   V 5 D 4   DEMIERRE Nicolas
PASSOT Léo   V 5 D 3   ALPTEKIN Ege
LANDERRETCHE Thomas   D 1 V 5   SQUIERI Juliano Nicola
DEMIERRE Nicolas   V 5 D 4   ELMIGER Baptiste

No. 5: Results checked
Pi 5 | Sa 9:00 | Referee: CERRUTI Stefan

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
GER ZWICKER Theodor
FSF Flawil
1 D3 V5 D4 V5 D3 2 20 23 0.400 -3 4. 36.
SUI VESELINOVIC Radovan
1 ZFC Zürich
2 V5 D2 D1 D3 D3 1 14 23 0.200 -9 6. 56.
ITA TOMASIN Riccardo
1 CAL Lausanne
3 D4 V5 D0 D2 D3 1 14 22 0.200 -8 5. 53.
SUI ISCHI Eric
1 SEVM Vevey
4 V5 V5 V5 V5 V5 5 25 7 1.000 18 1. 2.
SUI FUX Nevio
1 FCSG St. Gallen
5 D4 V5 V5 D1 D3 2 18 20 0.400 -2 3. 35.
SUI PERLINI Nilo
1 EEB Bulle
6 V5 V5 V5 D1 V5 4 21 17 0.800 4 2. 15.
Details
VESELINOVIC Radovan   V 5 D 3   ZWICKER Theodor
TOMASIN Riccardo   D 0 V 5   ISCHI Eric
FUX Nevio   D 3 V 5   PERLINI Nilo
ZWICKER Theodor   V 5 D 4   TOMASIN Riccardo
PERLINI Nilo   V 5 D 3   VESELINOVIC Radovan
ISCHI Eric   V 5 D 1   FUX Nevio
PERLINI Nilo   V 5 D 3   ZWICKER Theodor
FUX Nevio   V 5 D 2   TOMASIN Riccardo
VESELINOVIC Radovan   D 1 V 5   ISCHI Eric
ZWICKER Theodor   V 5 D 4   FUX Nevio
ISCHI Eric   V 5 D 1   PERLINI Nilo
TOMASIN Riccardo   V 5 D 2   VESELINOVIC Radovan
ISCHI Eric   V 5 D 4   ZWICKER Theodor
VESELINOVIC Radovan   D 3 V 5   FUX Nevio
PERLINI Nilo   V 5 D 3   TOMASIN Riccardo

No. 6: Results checked
Pi 6 | Sa 9:00 | Referee: FAVRE Aurore

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI ALBRECHT Nicolas
1 SES Sion
1 V5 V5 V5 D3 V5 4 23 17 0.800 6 3. 11.
SUI WALDBURG-ZEIL Thaddäus
1 SEZ Zürich
2 D3 D3 D3 D1 D4 0 14 25 0.000 -11 6. 59.
SUI MOOR Francesco
1 LUG Lugano
3 D3 V5 V5 V5 V5 4 23 14 0.800 9 2. 10.
SUI DE CAO Yannis
1 CEB Biel/Bienne
4 D4 V5 D3 D2 D3 1 17 23 0.200 -6 5. 52.
SUI SCHÄDELI Jonathan
1 AFCB Bern
5 V5 V5 D3 V5 V5 4 23 12 0.800 11 1. 9.
SUI FAVRE Tristan
1 SEG Geneve
6 D2 V5 D0 V5 D1 2 13 22 0.400 -9 4. 38.
Details
WALDBURG-ZEIL Thaddäus   D 3 V 5   ALBRECHT Nicolas
MOOR Francesco   V 5 D 3   DE CAO Yannis
SCHÄDELI Jonathan   V 5 D 1   FAVRE Tristan
ALBRECHT Nicolas   V 5 D 3   MOOR Francesco
FAVRE Tristan   V 5 D 4   WALDBURG-ZEIL Thaddäus
DE CAO Yannis   D 2 V 5   SCHÄDELI Jonathan
FAVRE Tristan   D 2 V 5   ALBRECHT Nicolas
SCHÄDELI Jonathan   D 3 V 5   MOOR Francesco
WALDBURG-ZEIL Thaddäus   D 3 V 5   DE CAO Yannis
ALBRECHT Nicolas   D 3 V 5   SCHÄDELI Jonathan
DE CAO Yannis   D 3 V 5   FAVRE Tristan
MOOR Francesco   V 5 D 3   WALDBURG-ZEIL Thaddäus
DE CAO Yannis   D 4 V 5   ALBRECHT Nicolas
WALDBURG-ZEIL Thaddäus   D 1 V 5   SCHÄDELI Jonathan
FAVRE Tristan   D 0 V 5   MOOR Francesco

No. 7: Results checked
Pi 7 | Sa 9:00 | Referee: PRAZ Justine

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI FAVRE Arthur
1 FCB Bern
1 D1 V5 V5 V5 V5 4 21 16 0.800 5 2. 12.
SUI BERGER Jules
1 CEM Morges
2 V5 V5 V5 V5 V5 5 25 10 1.000 15 1. 4.
SUI BARRADI Léo Emil
1 CEFL Florimont
3 D1 D2 V5 D3 V5 2 16 20 0.400 -4 4. 37.
SUI CHERUBINI Niccolo
1 FCZN Zürich
4 D4 D3 D4 D3 V5 1 19 23 0.200 -4 5. 51.
FRA BARBERAU Azzuro Antonin
1 CAL Lausanne
5 D4 D4 V5 V5 V5 3 23 20 0.600 3 3. 26.
SUI OVERNEY Gaël
1 EEB Bulle
6 D2 D0 D1 D3 D4 0 10 25 0.000 -15 6. 61.
Details
BERGER Jules   V 5 D 1   FAVRE Arthur
BARRADI Léo Emil   V 5 D 4   CHERUBINI Niccolo
BARBERAU Azzuro Antonin   V 5 D 4   OVERNEY Gaël
FAVRE Arthur   V 5 D 1   BARRADI Léo Emil
OVERNEY Gaël   D 0 V 5   BERGER Jules
CHERUBINI Niccolo   D 3 V 5   BARBERAU Azzuro Antonin
OVERNEY Gaël   D 2 V 5   FAVRE Arthur
BARBERAU Azzuro Antonin   V 5 D 3   BARRADI Léo Emil
BERGER Jules   V 5 D 3   CHERUBINI Niccolo
FAVRE Arthur   V 5 D 4   BARBERAU Azzuro Antonin
CHERUBINI Niccolo   V 5 D 3   OVERNEY Gaël
BARRADI Léo Emil   D 2 V 5   BERGER Jules
CHERUBINI Niccolo   D 4 V 5   FAVRE Arthur
BERGER Jules   V 5 D 4   BARBERAU Azzuro Antonin
OVERNEY Gaël   D 1 V 5   BARRADI Léo Emil

No. 8: Results checked
Pi 8 | Sa 9:00 | Referee: FUHRIMANN Jonathan

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI VAIANI Alan
1 CEB Biel/Bienne
1 V5 V5 V5 V5 D3 4 23 19 0.800 4 2. 14.
SUI KILCHENMANN Tizian
1 SEB Basel
2 D2 D1 D0 D2 D2 0 7 22 0.000 -15 6. 62.
SUI SIMINSZKY Mark
1 SEN Neuchâtel
3 D4 V5 D3 V5 D4 2 21 17 0.400 4 4. 34.
SUI BULLIARD Valentin
1 CEFL Florimont
4 D4 V2 V4 V5 D1 3 16 16 0.600 0 3. 28.
SUI RAUBER Ferdinand
1 EEB Bulle
5 D4 V5 D2 D3 D0 1 14 22 0.200 -8 5. 53.
SUI RAPPA Domenico
1 ZFC Zürich
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 25 10 1.000 15 1. 4.
Details
KILCHENMANN Tizian   D 2 V 5   VAIANI Alan
SIMINSZKY Mark   D 3 V 4   BULLIARD Valentin
RAUBER Ferdinand   D 0 V 5   RAPPA Domenico
VAIANI Alan   V 5 D 4   SIMINSZKY Mark
RAPPA Domenico   V 5 D 2   KILCHENMANN Tizian
BULLIARD Valentin   V 5 D 3   RAUBER Ferdinand
RAPPA Domenico   V 5 D 3   VAIANI Alan
RAUBER Ferdinand   D 2 V 5   SIMINSZKY Mark
KILCHENMANN Tizian   D 0 V 2   BULLIARD Valentin
VAIANI Alan   V 5 D 4   RAUBER Ferdinand
BULLIARD Valentin   D 1 V 5   RAPPA Domenico
SIMINSZKY Mark   V 5 D 1   KILCHENMANN Tizian
BULLIARD Valentin   D 4 V 5   VAIANI Alan
KILCHENMANN Tizian   D 2 V 5   RAUBER Ferdinand
RAPPA Domenico   V 5 D 4   SIMINSZKY Mark

No. 9: Results checked
Pi 9 | Sa 9:00 | Referee: GARNIER EmmaREBMANN Robin

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI VON SCHONBORN Leopold
1 CAL Lausanne
1 V5 V5 V5 V5 D1 4 21 16 0.800 5 2. 12.
SUI STÄHELI Maurice
1 CEFL Florimont
2 D3 V5 V5 V5 D1 3 19 19 0.600 0 3. 27.
SUI SCHMID Felix
1 AFCB Bern
3 D2 D3 V5 D3 D2 1 15 24 0.200 -9 5. 55.
SUI BAMERT Fynn
1 ZFC Zürich
4 D2 D2 D4 V4 D0 1 12 23 0.200 -11 6. 57.
SUI VEYA Timéo
1 SEN Neuchâtel
5 D4 D4 V5 D3 D4 1 20 22 0.200 -2 4. 50.
FRA RAHAMEFY Aina
1 FRA
6 V5 V5 V5 V5 V5 5 25 8 1.000 17 1. 3.
Details
STÄHELI Maurice   D 3 V 5   VON SCHONBORN Leopold
SCHMID Felix   V 5 D 4   BAMERT Fynn
VEYA Timéo   D 4 V 5   RAHAMEFY Aina
VON SCHONBORN Leopold   V 5 D 2   SCHMID Felix
RAHAMEFY Aina   V 5 D 1   STÄHELI Maurice
BAMERT Fynn   V 4 D 3   VEYA Timéo
RAHAMEFY Aina   V 5 D 1   VON SCHONBORN Leopold
VEYA Timéo   V 5 D 3   SCHMID Felix
STÄHELI Maurice   V 5 D 2   BAMERT Fynn
VON SCHONBORN Leopold   V 5 D 4   VEYA Timéo
BAMERT Fynn   D 0 V 5   RAHAMEFY Aina
SCHMID Felix   D 3 V 5   STÄHELI Maurice
BAMERT Fynn   D 2 V 5   VON SCHONBORN Leopold
STÄHELI Maurice   V 5 D 4   VEYA Timéo
RAHAMEFY Aina   V 5 D 2   SCHMID Felix

No. 10: Results checked
Pi 10 | Sa 9:00 | Referee: PROGIN Lionel

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
SUI GSCHWEND Marino Roberto
1 FCB Bern
1 / V5 V5 D4 V5 3 19 14 0.750 5 1. 16.
SUI BINEN Demir
1 SEB Basel
2 / / / / / Did not start
SUI LANDERRETCHE Jean
1 CEFL Florimont
3 D3 / D0 V5 D3 1 11 17 0.250 -6 4. 48.
SUI GUADAGNIN Alessandro
1 ZFC Zürich
4 D4 / V5 V5 D3 2 17 11 0.500 6 3. 30.
SUI WAGISBACH Marc Andreas
1 AFCB Bern
5 V5 / D2 D1 D2 1 10 19 0.250 -9 5. 49.
SUI LIONELLO Arturo
1 CAL Lausanne
6 D2 / V5 V5 V5 3 17 13 0.750 4 2. 17.
Details
BINEN Demir   -- --   GSCHWEND Marino Roberto
LANDERRETCHE Jean   D 0 V 5   GUADAGNIN Alessandro
WAGISBACH Marc Andreas   D 2 V 5   LIONELLO Arturo
GSCHWEND Marino Roberto   V 5 D 3   LANDERRETCHE Jean
LIONELLO Arturo   -- --   BINEN Demir
GUADAGNIN Alessandro   V 5 D 1   WAGISBACH Marc Andreas
LIONELLO Arturo   D 2 V 5   GSCHWEND Marino Roberto
WAGISBACH Marc Andreas   D 2 V 5   LANDERRETCHE Jean
BINEN Demir   -- --   GUADAGNIN Alessandro
GSCHWEND Marino Roberto   D 4 V 5   WAGISBACH Marc Andreas
GUADAGNIN Alessandro   D 3 V 5   LIONELLO Arturo
LANDERRETCHE Jean   -- --   BINEN Demir
GUADAGNIN Alessandro   D 4 V 5   GSCHWEND Marino Roberto
BINEN Demir   -- --   WAGISBACH Marc Andreas
LIONELLO Arturo   V 5 D 3   LANDERRETCHE Jean