Last transmission: 20.06.2021 22:50 | Brasilian Fencing Federation

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA Pi
64 *** bye ***
33 *** bye *** Pi 1
Su 14:39
32 MACEDO Manuela
PR CC Curitibano
BRA
17 FIGUEIREDO Erika
SP CGB Betancourt
BRA Pi
48 *** bye ***
49 *** bye *** Pi
16 CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA
9 ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA Pi
56 *** bye ***
41 *** bye *** Pi
24 SIMANKE Mirela
RS GNU Nautico Uniao
BRA
25 MORAES Gabriela
PR CMPR Parana
BRA Pi
40 *** bye ***
57 *** bye *** Pi
8 GUIMARAES Maria Ieda
RJ SCM Magnolia
BRA
5 SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
60 *** bye ***
37 *** bye *** Pi
28 PORTUGAL Ana
PR CC Curitibano
BRA
21 PORTUGAL Gabriela
PR CC Curitibano
BRA Pi
44 *** bye ***
53 *** bye *** Pi
12 SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA
13 SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
52 *** bye ***
45 *** bye *** Pi
20 MELHEM Nicole
PR CMPR Parana
BRA
29 CYRILLO Jordana
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
36 *** bye ***
61 *** bye *** Pi
4 NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA
3 TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA Pi
62 *** bye ***
35 *** bye *** Pi
30 COVOLAN Oriete
PR AMK Mestre Kato
BRA
19 MELLO Marcela
RJ SCM Magnolia
BRA Pi
46 *** bye ***
51 *** bye *** Pi
14 CAVALCANTI Bianca
RJ SCM Magnolia
BRA
11 KHOLMOGOROVA Ekaterina
SP CGB Betancourt
RUS Pi
54 *** bye ***
43 *** bye *** Pi
22 CANALI Nicole
PR CMPR Parana
BRA
27 TELLO Cledola
RP BTC Barroca
BRA Pi
38 *** bye ***
59 *** bye *** Pi
6 GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA
7 ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA Pi
58 *** bye ***
39 *** bye *** Pi
26 SCHNEN Valkiria
PR Sociedade Thalia
BRA
23 QUEIROZ Cintia
SP CGB Betancourt
BRA Pi
42 *** bye ***
55 *** bye *** Pi
10 CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA
15 CORREIA Mariana
SP CAP Paulistano
BRA Pi
50 *** bye ***
47 *** bye *** Pi
18 ABREU Isabela
PR AMK Mestre Kato
BRA
31 SCANAVINI Maria Heloísa
SP ECP Pinheiros
BRA Pi 2
Su 14:39
34 *** bye ***
63 *** bye *** Pi
2 AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA
 
DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA V 15
MACEDO Manuela
PR CC Curitibano
BRA D 3
 
 
FIGUEIREDO Erika
SP CGB Betancourt
BRA D 6
CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA V 15
SIMANKE Mirela
RS GNU Nautico Uniao
BRA D 7
 
 
MORAES Gabriela
PR CMPR Parana
BRA D 6
GUIMARAES Maria Ieda
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
PORTUGAL Ana
PR CC Curitibano
BRA D 4
 
 
PORTUGAL Gabriela
PR CC Curitibano
BRA D 8
SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
MELHEM Nicole
PR CMPR Parana
BRA D 12
 
 
CYRILLO Jordana
PR AMK Mestre Kato
BRA D 3
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
 
 
TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA V 15
COVOLAN Oriete
PR AMK Mestre Kato
BRA D 3
 
 
MELLO Marcela
RJ SCM Magnolia
BRA D 4
CAVALCANTI Bianca
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
KHOLMOGOROVA Ekaterina
SP CGB Betancourt
RUS V 15
CANALI Nicole
PR CMPR Parana
BRA D 6
 
 
TELLO Cledola
RP BTC Barroca
BRA D 6
GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
SCHNEN Valkiria
PR Sociedade Thalia
BRA D 1
 
 
QUEIROZ Cintia
SP CGB Betancourt
BRA D 10
CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA V 15
 
 
CORREIA Mariana
SP CAP Paulistano
BRA V 15
ABREU Isabela
PR AMK Mestre Kato
BRA D 11
 
 
SCANAVINI Maria Heloísa
SP ECP Pinheiros
BRA D 8
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
 
 
DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA V 15
CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA D 9
 
 
 
 
 
 
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA V 15
GUIMARAES Maria Ieda
RJ SCM Magnolia
BRA D 7
 
 
 
 
 
 
SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA D 12
 
 
 
 
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA D 3
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA V 13
CAVALCANTI Bianca
RJ SCM Magnolia
BRA D 12
 
 
 
 
 
 
KHOLMOGOROVA Ekaterina
SP CGB Betancourt
RUS D 9
GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA D 8
CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA V 9
 
 
 
 
 
 
CORREIA Mariana
SP CAP Paulistano
BRA D 8
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
 
Back to top
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 DANTAS Bianca
RP BTC Barroca
BRA D 12
8 ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA V 15
5 SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA D 6
4 NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA V 15
3 TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA V 15
6 GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA D 14
7 CORREIA Laura
SP CAP Paulistano
BRA D 12
2 AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA V 15
NETTO SIMEAO Amanda
PR CC Curitibano
BRA D 14
 
 
TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA V 15
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA D 10
 
 
 
 
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA D 13
TELLO Marina
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
 
Back to top