Last transmission: 20.11.2022 19:59 | Sonja Lange

x: 256er Tableau, y: 128er Tableau, z: 64er Tableau
A: 32er Tableau, B: 16er Tableau, H: 8er Tableau
I: Halbfinale, K: Finale

 

x | 256er Tableau

y | 128er Tableau

z | 64er Tableau

1 CHEN Jia
USA Pi
256 *** bye ***
129 MAHUTKA Malin Ava
NS Blau-Weiss Buchholz
GER V 15
128 SIMKOVA Anna
Jiskra H. Brod
CZE D 12
65 YANG Iris
USA V 15
192 FERRARINI Chiara
ITA D 9
193 KOCIUBINSKA Zofia
IKS Leszno
POL D 4
64 LEE Lavender
USA V 15
33 TANG Daniella Weng Yan
Z Fencing
SGP Pi
224 *** bye ***
161 KIRDAR Merve
TUR D 13
96 YANG Yi-Chen
TPE V 15
97 DUBOIS ERINE
FRA D 11
160 CASTELLI Lucia
HS Trekanten København
ITA V 15
225 *** bye *** Pi
32 CHUSID Mikayla
USA
17 GARYFALLOU Stavroula Myrsini
A.O.X. EGALEO
GRE Pi
240 *** bye ***
145 OKCUOGLU defne
TUR D 4
112 HARONI Agapi
NKESE
HUN V 15
81 ABELE Liene
Rigas BJSS Ridzene
LAT V 15
176 CATTANEO Ginevra
ITA D 9
209 *** bye *** Pi
48 PLAZA Zofia
D Artagnan Ursynow
POL
49 DAMMROFF Lotte
Holland Schermenr
NED Pi
208 *** bye ***
177 HUANG Ching-Yung Sammi
TPE D 11
80 AY Elif Su
TUR V 15
113 JEZEGOU LINA
FRA D 12
144 ALY Lojain
EGY V 14
241 *** bye *** Pi
16 WOJTAS Hanna
UKS GSS
POL
9 KOLLAR Anna
Torekves
HUN Pi
248 *** bye ***
137 PRATS MATHILDE
FRA D 12
120 LI Si-Xian Jocelyn
TPE V 15
73 KRASTINA Karolina
Rigas BJSS Ridzene
LAT V 15
184 KOESLING Anik
ST Sportverein Angern
GER D 14
201 MOS Teresa
UKS MDK-5 Bydgoszcz
POL D 8
56 RAFIN MARION
FRA V 9
41 ZHANG Alina
USA Pi
216 *** bye ***
169 KLOSTERMANN Emma
KTF Luitpold Munchen
GER D 12
88 ADAMO ANITA
FRA V 15
105 BENEDIX Martha
SN Fechtclub Radebeul
GER D 9
152 WOJTAS Zofia
UKS GSS
POL V 15
233 *** bye *** Pi
24 KUS Natasza
D Artagnan Ursynow
POL
25 GEBALA Gabrielle
USA Pi
232 *** bye ***
153 SCHOLTES Elise
BEL D 6
104 YUE Ruhan
FTC
HUN V 15
89 RICHARD Dominique
CAN V 15
168 LAZZARETTI Ludovica
ITA D 13
217 *** bye *** Pi
40 PAPP Jazmin
Hodmezovasarhely
HUN
57 SLUMAN Talitha
Holland Schermenr
NED V 15
200 FISCHER Marie
BE OSC Berlin
GER D 4
185 TOTH Anna
Ludovika
HUN D 2
72 HAMZA malak
EGY V 15
121 ACAR Bahar Deniz
TUR D 14
136 DUPUY Lola
FRA V 15
249 *** bye *** Pi
8 LIU Jaelyn
USA
5 EYER Hailey
USA Pi
252 *** bye ***
133 MALENFANT Lou
EPM
MON D 12
124 JECHIL Maria
VS GFK
SWE V 15
69 TROPMANN Anastasia
BN FC Tauberbischofshei
GER V 15
188 STAVRAKI Zoi
A.X.I.A.
GRE D 8
197 MERCKX Joosfien
VS De Maneschermer
BEL D 10
60 MAZILLE Pauline
ST GERMAIN E
FRA V 15
37 ALIX Adele
FRA Pi
220 *** bye ***
165 KAPALA Emilia
UKS GSS
POL V 15
92 KARAVELIOGLU Nilim
TUR D 7
101 OZIRAK Iipek
TUR D 12
156 CASOTTO Alessandra
ITA V 15
229 *** bye *** Pi
28 BOUMAZA Eileen
27 PARIS EPEE
FRA
21 SENIC Adeline
USA Pi
236 *** bye ***
149 VALACSAY Anna
KS Samorin
SVK D 6
108 TOTH Lena Sara
Halasztelki BSE
HUN V 15
85 SIMON Borbala
ZVE
HUN V 15
172 GOTO Yui
PSV Stuttgart
JPN D 9
213 *** bye *** Pi
44 HERWIG Merle
HE VfL Marburg
GER
53 FORGACH Rebeka Liliana
KS Samorin
SVK Pi
204 *** bye ***
181 DELEUIL JULIETTE
FRA D 8
76 BYZEWSKA Alicja
UKS GSS
POL V 15
117 HERWIG Finja Malu
HE VfL Marburg
GER V 15
140 GOROHOVA Viktorija
Rigas BJSS Ridzene
LAT D 7
245 *** bye *** Pi
12 TAKAMIZAWA Yukari
JPN
13 KOZLOVA Polina
Rigas BJSS Ridzene
LAT Pi
244 *** bye ***
141 GULISIK Elvin
TUR V 15
116 MANOLACHE PASSIMA Iana
CSS Triumf
ROU D 14
77 GATZ Zuzanna
UKS de la Salle
POL V 15
180 GRUND Florentine
Dresdner FC
GER D 14
205 *** bye *** Pi
52 BINKO Aleksandra
IKS Leszno
POL
45 TING Ju-Hsuan
TPE Pi
212 *** bye ***
173 COSENTINO Chiara
ITA D 6
84 MESZOELY Regina Milla
Halasztelki BSE
HUN V 15
109 FELLMANN Emelie
BY TSV Neu-Ulm
GER D 13
148 KRAFT Maja
BN TSG Weinheim
GER V 15
237 *** bye *** Pi
20 JOHNSON Isabella
Fencers Club London
GBR
29 ARSLAN Zeynep Tuana
TUR Pi
228 *** bye ***
157 KOPYLTSOVA Elizaveta
Achilleas SC
CYP D 4
100 YOSHIMORI Rachika
Schermacademie Zair
NED V 15
93 BARTUS Claudia
Halasztelki BSE
HUN V 15
164 PILIOURA Anna
A.X.I.A.
GRE D 8
221 *** bye *** Pi
36 WOJEWODZKA Zuzanna
AZS AWF Poznan
POL
61 BENATELLI Marta
ITA V 13
196 OEHME Lina
Fechtcentrum Halle
GER D 10
189 LAIOU Maria
A.O.X. EGALEO
GRE D 0
68 LIN Yu-Wei
TPE V 15
125 LAJCSIK Roza
Szombathely
HUN D 8
132 BRYZGALOVA Svitlana
KIEW
UKR V 11
253 *** bye *** Pi
4 LUNG Katerina
USA
3 SOOD Ishani
USA Pi
254 *** bye ***
131 TAKAISHVILI Liza
GEO D 10
126 CARPISIR Irmak
TUR V 15
67 GAMKE Ella
BN FC Tauberbischofshei
GER V 15
190 PREDA Dalia
CSS Triumf
ROU D 8
195 UMLAUF Mara Anneke
PSV Stuttgart
GER D 3
62 ARIKAN Ada
TUR V 15
35 BARTOL Michalina
Warta-Muszkieterowie
POL Pi
222 *** bye ***
163 SZEFERA Emilia
Torunska Akademia Fl
POL D 2
94 ATMACA Alara
TUR V 15
99 BARBU Ioana
CSTA Bucuresti
ROU D 10
158 MARTIN Garance
FRA V 15
227 *** bye *** Pi
30 LEE Stephanie Tingyi
IFS
SGP
19 SHEN Lydia
USA Pi
238 *** bye ***
147 TURHANLAR Beril
TUR D 7
110 RODARIE Chloe
FRA V 15
83 NOWAKOWSKA Aleksandra
UKS MDK-5 Bydgoszcz
POL V 15
174 TRCIN Katja
MK Dubrava
CRO D 6
211 *** bye *** Pi
46 SPERKA Jazmin
BHSE
HUN
51 BERRIER Apolline
FRA Pi
206 *** bye ***
179 HAGEN Helena
BE SC Berlin
GER D 4
78 MAKOWSKA Karolina
UKS GSS
POL V 15
115 ROHNER Emilia
BE SC Berlin
GER V 15
142 AYYUCE Doga Neval
TUR D 11
243 *** bye *** Pi
14 ZONI Lea
ST Fechtcentrum Halle
GER
11 LI Rachel
USA Pi
246 *** bye ***
139 JOHNSON Katie
Fencers Club London
GBR V 15
118 CAMPANALE Camilla
ITA D 10
75 ZIEMAK Emilia
IKS AWF Warszawa
POL V 15
182 BUCHWALD Lisbeth
HB FV Bremen 1860
GER D 6
203 KARIUS Bele
SC Berlin
GER D 9
54 BOUZIKA Iliana Daria
GYMNASTIKI ENOSI FLO
GRE V 15
43 JASZCZOLT Nadia
Torunska Akademia Fl
POL Pi
214 *** bye ***
171 VOELKER Linn Marie
NR FC Moers
GER V 15
86 ANTAL Katalin
ZVE
HUN D 9
107 BALLOU Eleni
A.O.X. EGALEO
GRE V 15
150 MAGASANIKOVA Viktorie
HS USK Praha
CZE D 8
235 *** bye *** Pi
22 ORVANANOS GRIMM Anice Bell
MEX
27 BADAR Szonja
Halasztelki BSE
HUN Pi
230 *** bye ***
155 MALE Enya
CSM Corona Brasov
ROU D 13
102 ILLEKOVA Katerina
Sokol Bystrice nad P
CZE V 15
91 NELZA Dominika
MKS Kusy Szczecin
POL V 15
166 TAGI Vasiliki Olga
A.X.I.A.
GRE D 6
219 *** bye *** Pi
38 TAN Kaitlyn
USA
59 JUNELE Nikola
Asmens
LAT V 15
198 TSAKALI Myrto
OMILOS XIFASKIAS GLY
GRE D 10
187 IVANCSICS Isabella
NÖ FUM Moedling
AUT V 15
70 MARKUS Boglarka
FTC
HUN D 10
123 RAMPAZZO Margherita
ITA V 15
134 GULER Ilayda Bengisu
TUR D 9
251 *** bye *** Pi
6 PEVZNER Victoria
USA
7 CHEN Allison
USA Pi
250 *** bye ***
135 BINAGHI Maria Vittoria
ITA D 7
122 KARAMAN Nisan Ezel
TUR V 15
71 MITI BIKFALVI Ingrid
CSU Timisoara
ROU V 15
186 WALL Alexandra
HE FC Marburg
GER D 2
199 KOELL Teresa
KTF Luitpold Munchen
GER D 5
58 MIKULAK Sara
ST Angby FK
SWE V 15
39 CAUVET Olivia
PARIS CEP
FRA Pi
218 *** bye ***
167 NAIDI Kalliroi
GYMNASTIKI ENOSI FLO
GRE D 5
90 ARIKAN Azra
TUR V 15
103 EROLCAY Damla
TED SK
TUR V 15
154 ROSALIE Solange Yan
FRA D 8
231 *** bye *** Pi
26 PLAZA Malgorzata
D Artagnan Ursynow
POL
23 JABERG Sydney
CEM Morges
SUI Pi
234 *** bye ***
151 ADOCH Alexandra
ACS Floreta Timisoar
ROU D 6
106 ROTH Annabelle
USK Praha
CZE V 15
87 BOISSIER SOLENN
FRA V 15
170 RYBERG Filippa
ST EGF
SWE D 9
215 *** bye *** Pi
42 PROKESOVA Barbora
USK Praha
CZE
55 SEMAROVA Juliana
ST Florete
LAT V 15
202 GIACOMELLI Greta
ITA D 9
183 WEYERMANN Freya
NR Durener FC
GER D 4
74 REINER Aglaya
WI Dynamo Wien
AUT V 15
119 LITA Karina
CSS Triumf
ROU D 12
138 HOEPFL Amelie
BN FC Tauberbischofshei
GER V 15
247 *** bye *** Pi
10 ZHAO Sophie
USA
15 CHO Rebecca
USA Pi
242 *** bye ***
143 GYAPJAS Hanna
Hodmezovasarhely
HUN D 11
114 STEPOVYK Milana
KIEW
UKR V 15
79 WONG Angellena Yan Qi
Blade
SGP D 13
178 GOKKAN Ruya
TED SK
TUR V 15
207 *** bye *** Pi
50 AYE Keren
FRA
47 DANSICARE Mailys
FRA Pi
210 *** bye ***
175 KOZLOWSKA Weronika
FF CRE Bruxelles
BEL D 9
82 BORYSOVA Ahlaia
NR KIEW
UKR V 15
111 PLUTINO Valeria
ITA V 15
146 FRIGEWSKI Joy
BE TSV Berlin-Wittenau
GER D 7
239 *** bye *** Pi
18 JENG Zi-Yin
TPE
31 SEIFFERT Veranika
BE SC Berlin
GER Pi
226 *** bye ***
159 SZEVERENYI Sara Etelka
Torekves
HUN D 12
98 ANDRIAMAMPIANINA ADELE
FRA V 15
95 MACK Laetizia
SZ ASVÖ FC Salzburg
AUT D 12
162 ENGLER Eva
NR FC Moers
GER V 15
223 *** bye *** Pi
34 JAKUBOWSKA Marta
UKS GSS
POL
63 SCHNARR Sophia
HE TFC Hanau
GER V 15
194 ANDERSSON Mathilda
ST EGF
SWE D 4
191 MAYERL Lena
NÖ FUM Moedling
AUT D 4
66 LUO Sandra
USA V 15
127 KOVACSI Sara
Torekves
HUN V 15
130 SU Yu-Hsuan
TPE D 2
255 *** bye *** Pi
2 JING Emily
USA
 
CHEN Jia
USA V 15
MAHUTKA Malin Ava
NS Blau-Weiss Buchholz
GER D 6
 
 
YANG Iris
USA V 15
LEE Lavender
USA D 10
 
 
TANG Daniella Weng Yan
Z Fencing
SGP V 15
YANG Yi-Chen
TPE D 3
 
 
CASTELLI Lucia
HS Trekanten København
ITA D 6
CHUSID Mikayla
USA V 15
 
 
GARYFALLOU Stavroula Myrsini
A.O.X. EGALEO
GRE V 15
HARONI Agapi
NKESE
HUN D 5
 
 
ABELE Liene
Rigas BJSS Ridzene
LAT D 13
PLAZA Zofia
D Artagnan Ursynow
POL V 15
 
 
DAMMROFF Lotte
Holland Schermenr
NED V 15
AY Elif Su
TUR D 7
 
 
ALY Lojain
EGY D 5
WOJTAS Hanna
UKS GSS
POL V 15
 
 
KOLLAR Anna
Torekves
HUN V 15
LI Si-Xian Jocelyn
TPE D 1
 
 
KRASTINA Karolina
Rigas BJSS Ridzene
LAT V 15
RAFIN MARION
FRA D 9
 
 
ZHANG Alina
USA V 15
ADAMO ANITA
FRA D 6
 
 
WOJTAS Zofia
UKS GSS
POL D 10
KUS Natasza
D Artagnan Ursynow
POL V 15
 
 
GEBALA Gabrielle
USA V 15
YUE Ruhan
FTC
HUN D 5
 
 
RICHARD Dominique
CAN D 7
PAPP Jazmin
Hodmezovasarhely
HUN V 15
 
 
SLUMAN Talitha
Holland Schermenr
NED D 12
HAMZA malak
EGY V 15
 
 
DUPUY Lola
FRA D 4
LIU Jaelyn
USA V 15
 
 
EYER Hailey
USA V 15
JECHIL Maria
VS GFK
SWE D 2
 
 
TROPMANN Anastasia
BN FC Tauberbischofshei
GER V 15
MAZILLE Pauline
ST GERMAIN E
FRA D 12
 
 
ALIX Adele
FRA V 15
KAPALA Emilia
UKS GSS
POL D 8
 
 
CASOTTO Alessandra
ITA D 8
BOUMAZA Eileen
27 PARIS EPEE
FRA V 15
 
 
SENIC Adeline
USA V 15
TOTH Lena Sara
Halasztelki BSE
HUN D 6
 
 
SIMON Borbala
ZVE
HUN D 6
HERWIG Merle
HE VfL Marburg
GER V 15
 
 
FORGACH Rebeka Liliana
KS Samorin
SVK V 15
BYZEWSKA Alicja
UKS GSS
POL D 8
 
 
HERWIG Finja Malu
HE VfL Marburg
GER D 7
TAKAMIZAWA Yukari
JPN V 15
 
 
KOZLOVA Polina
Rigas BJSS Ridzene
LAT V 15
GULISIK Elvin
TUR D 7
 
 
GATZ Zuzanna
UKS de la Salle
POL D 8
BINKO Aleksandra
IKS Leszno
POL V 15
 
 
TING Ju-Hsuan
TPE V 15
MESZOELY Regina Milla
Halasztelki BSE
HUN D 4
 
 
KRAFT Maja
BN TSG Weinheim
GER D 7
JOHNSON Isabella
Fencers Club London
GBR V 15
 
 
ARSLAN Zeynep Tuana
TUR D 13
YOSHIMORI Rachika
Schermacademie Zair
NED V 15
 
 
BARTUS Claudia
Halasztelki BSE
HUN D 12
WOJEWODZKA Zuzanna
AZS AWF Poznan
POL V 15
 
 
BENATELLI Marta
ITA D 9
LIN Yu-Wei
TPE V 14
 
 
BRYZGALOVA Svitlana
KIEW
UKR D 3
LUNG Katerina
USA V 15
 
 
SOOD Ishani
USA V 15
CARPISIR Irmak
TUR D 2
 
 
GAMKE Ella
BN FC Tauberbischofshei
GER D 8
ARIKAN Ada
TUR V 9
 
 
BARTOL Michalina
Warta-Muszkieterowie
POL D 5
ATMACA Alara
TUR V 15
 
 
MARTIN Garance
FRA D 14
LEE Stephanie Tingyi
IFS
SGP V 15
 
 
SHEN Lydia
USA V 15
RODARIE Chloe
FRA D 7
 
 
NOWAKOWSKA Aleksandra
UKS MDK-5 Bydgoszcz
POL D 10
SPERKA Jazmin
BHSE
HUN V 15
 
 
BERRIER Apolline
FRA V 15
MAKOWSKA Karolina
UKS GSS
POL D 14
 
 
ROHNER Emilia
BE SC Berlin
GER D 7
ZONI Lea
ST Fechtcentrum Halle
GER V 15
 
 
LI Rachel
USA V 15
JOHNSON Katie
Fencers Club London
GBR D 5
 
 
ZIEMAK Emilia
IKS AWF Warszawa
POL V 15
BOUZIKA Iliana Daria
GYMNASTIKI ENOSI FLO
GRE D 9
 
 
JASZCZOLT Nadia
Torunska Akademia Fl
POL V 15
VOELKER Linn Marie
NR FC Moers
GER D 4
 
 
BALLOU Eleni
A.O.X. EGALEO
GRE D 12
ORVANANOS GRIMM Anice Bell
MEX V 15
 
 
BADAR Szonja
Halasztelki BSE
HUN V 15
ILLEKOVA Katerina
Sokol Bystrice nad P
CZE D 9
 
 
NELZA Dominika
MKS Kusy Szczecin
POL D 4
TAN Kaitlyn
USA V 15
 
 
JUNELE Nikola
Asmens
LAT V 15
IVANCSICS Isabella
NÖ FUM Moedling
AUT D 2
 
 
RAMPAZZO Margherita
ITA D 2
PEVZNER Victoria
USA V 15
 
 
CHEN Allison
USA V 15
KARAMAN Nisan Ezel
TUR D 3
 
 
MITI BIKFALVI Ingrid
CSU Timisoara
ROU D 8
MIKULAK Sara
ST Angby FK
SWE V 15
 
 
CAUVET Olivia
PARIS CEP
FRA D 12
ARIKAN Azra
TUR V 15
 
 
EROLCAY Damla
TED SK
TUR D 8
PLAZA Malgorzata
D Artagnan Ursynow
POL V 15
 
 
JABERG Sydney
CEM Morges
SUI D 7
ROTH Annabelle
USK Praha
CZE V 15
 
 
BOISSIER SOLENN
FRA D 8
PROKESOVA Barbora
USK Praha
CZE V 15
 
 
SEMAROVA Juliana
ST Florete
LAT V 15
REINER Aglaya
WI Dynamo Wien
AUT D 8
 
 
HOEPFL Amelie
BN FC Tauberbischofshei
GER D 0
ZHAO Sophie
USA V 15
 
 
CHO Rebecca
USA V 15
STEPOVYK Milana
KIEW
UKR D 5
 
 
GOKKAN Ruya
TED SK
TUR D 4
AYE Keren
FRA V 15
 
 
DANSICARE Mailys
FRA D 10
BORYSOVA Ahlaia
NR KIEW
UKR V 15
 
 
PLUTINO Valeria
ITA D 8
JENG Zi-Yin
TPE V 15
 
 
SEIFFERT Veranika
BE SC Berlin
GER V 15
ANDRIAMAMPIANINA ADELE
FRA D 4
 
 
ENGLER Eva
NR FC Moers
GER D 2
JAKUBOWSKA Marta
UKS GSS
POL V 15
 
 
SCHNARR Sophia
HE TFC Hanau
GER D 4
LUO Sandra
USA V 15
 
 
KOVACSI Sara
Torekves
HUN D 4
JING Emily
USA V 15
 
 
 
 
CHEN Jia
USA V 15
YANG Iris
USA D 5
 
 
 
 
 
 
TANG Daniella Weng Yan
Z Fencing
SGP D 4
CHUSID Mikayla
USA V 15
 
 
 
 
 
 
GARYFALLOU Stavroula Myrsini
A.O.X. EGALEO
GRE V 15
PLAZA Zofia
D Artagnan Ursynow
POL D 4
 
 
 
 
 
 
DAMMROFF Lotte
Holland Schermenr
NED D 14
WOJTAS Hanna
UKS GSS
POL V 15
 
 
 
 
 
 
KOLLAR Anna
Torekves
HUN V 15
KRASTINA Karolina
Rigas BJSS Ridzene
LAT D 5
 
 
 
 
 
 
ZHANG Alina
USA V 15
KUS Natasza
D Artagnan Ursynow
POL D 7
 
 
 
 
 
 
GEBALA Gabrielle
USA V 15
PAPP Jazmin
Hodmezovasarhely
HUN D 12
 
 
 
 
 
 
HAMZA malak
EGY D 6
LIU Jaelyn
USA V 15
 
 
 
 
 
 
EYER Hailey
USA V 15
TROPMANN Anastasia
BN FC Tauberbischofshei
GER D 3
 
 
 
 
 
 
ALIX Adele
FRA D 9
BOUMAZA Eileen
27 PARIS EPEE
FRA V 15
 
 
 
 
 
 
SENIC Adeline
USA V 15
HERWIG Merle
HE VfL Marburg
GER D 6
 
 
 
 
 
 
FORGACH Rebeka Liliana
KS Samorin
SVK D 8
TAKAMIZAWA Yukari
JPN V 15
 
 
 
 
 
 
KOZLOVA Polina
Rigas BJSS Ridzene
LAT V 15
BINKO Aleksandra
IKS Leszno
POL D 12
 
 
 
 
 
 
TING Ju-Hsuan
TPE D 11
JOHNSON Isabella
Fencers Club London
GBR V 12
 
 
 
 
 
 
YOSHIMORI Rachika
Schermacademie Zair
NED V 15
WOJEWODZKA Zuzanna
AZS AWF Poznan
POL D 8
 
 
 
 
 
 
LIN Yu-Wei
TPE D 2
LUNG Katerina
USA V 15
 
 
 
 
 
 
SOOD Ishani
USA V 15
ARIKAN Ada
TUR D 4
 
 
 
 
 
 
ATMACA Alara
TUR D 14
LEE Stephanie Tingyi
IFS
SGP V 15
 
 
 
 
 
 
SHEN Lydia
USA V 15
SPERKA Jazmin
BHSE
HUN D 12
 
 
 
 
 
 
BERRIER Apolline
FRA D 13
ZONI Lea
ST Fechtcentrum Halle
GER V 15
 
 
 
 
 
 
LI Rachel
USA D 12
ZIEMAK Emilia
IKS AWF Warszawa
POL V 13
 
 
 
 
 
 
JASZCZOLT Nadia
Torunska Akademia Fl
POL V 15
ORVANANOS GRIMM Anice Bell
MEX D 14
 
 
 
 
 
 
BADAR Szonja
Halasztelki BSE
HUN V 15
TAN Kaitlyn
USA D 9
 
 
 
 
 
 
JUNELE Nikola
Asmens
LAT D 9
PEVZNER Victoria
USA V 15
 
 
 
 
 
 
CHEN Allison
USA V 15
MIKULAK Sara
ST Angby FK
SWE D 10
 
 
 
 
 
 
ARIKAN Azra
TUR D 10
PLAZA Malgorzata
D Artagnan Ursynow
POL V 15
 
 
 
 
 
 
ROTH Annabelle
USK Praha
CZE V 15
PROKESOVA Barbora
USK Praha
CZE D 10
 
 
 
 
 
 
SEMAROVA Juliana
ST Florete
LAT D 6
ZHAO Sophie
USA V 15
 
 
 
 
 
 
CHO Rebecca
USA D 10
AYE Keren
FRA V 11
 
 
 
 
 
 
BORYSOVA Ahlaia
NR KIEW
UKR V 15
JENG Zi-Yin
TPE D 9
 
 
 
 
 
 
SEIFFERT Veranika
BE SC Berlin
GER D 5
JAKUBOWSKA Marta
UKS GSS
POL V 15
 
 
 
 
 
 
LUO Sandra
USA D 5
JING Emily
USA V 9
 
 
 
Back to top
 

A | 32er Tableau

B | 16er Tableau

H | 8er Tableau

1 CHEN Jia
USA V 15
32 CHUSID Mikayla
USA D 6
17 GARYFALLOU Stavroula Myrsini
A.O.X. EGALEO
GRE V 15
16 WOJTAS Hanna
UKS GSS
POL D 4
9 KOLLAR Anna
Torekves
HUN V 15
24 ZHANG Alina
USA D 8
25 GEBALA Gabrielle
USA D 10
8 LIU Jaelyn
USA V 15
5 EYER Hailey
USA V 15
28 BOUMAZA Eileen
27 PARIS EPEE
FRA D 3
21 SENIC Adeline
USA V 15
12 TAKAMIZAWA Yukari
JPN D 5
13 KOZLOVA Polina
Rigas BJSS Ridzene
LAT V 15
20 JOHNSON Isabella
Fencers Club London
GBR D 9
29 YOSHIMORI Rachika
Schermacademie Zair
NED D 7
4 LUNG Katerina
USA V 15
3 SOOD Ishani
USA V 15
30 LEE Stephanie Tingyi
IFS
SGP D 5
19 SHEN Lydia
USA V 15
14 ZONI Lea
ST Fechtcentrum Halle
GER D 11
11 ZIEMAK Emilia
IKS AWF Warszawa
POL V 15
22 JASZCZOLT Nadia
Torunska Akademia Fl
POL D 8
27 BADAR Szonja
Halasztelki BSE
HUN D 13
6 PEVZNER Victoria
USA V 15
7 CHEN Allison
USA V 15
26 PLAZA Malgorzata
D Artagnan Ursynow
POL D 7
23 ROTH Annabelle
USK Praha
CZE D 4
10 ZHAO Sophie
USA V 15
15 AYE Keren
FRA V 10
18 BORYSOVA Ahlaia
NR KIEW
UKR D 8
31 JAKUBOWSKA Marta
UKS GSS
POL D 4
2 JING Emily
USA V 15
 
CHEN Jia
USA V 15
GARYFALLOU Stavroula Myrsini
A.O.X. EGALEO
GRE D 11
 
 
KOLLAR Anna
Torekves
HUN D 6
LIU Jaelyn
USA V 15
 
 
EYER Hailey
USA V 15
SENIC Adeline
USA D 13
 
 
KOZLOVA Polina
Rigas BJSS Ridzene
LAT D 8
LUNG Katerina
USA V 15
 
 
SOOD Ishani
USA V 15
SHEN Lydia
USA D 11
 
 
ZIEMAK Emilia
IKS AWF Warszawa
POL D 9
PEVZNER Victoria
USA V 15
 
 
CHEN Allison
USA V 15
ZHAO Sophie
USA D 5
 
 
AYE Keren
FRA D 7
JING Emily
USA V 14
 
 
 
 
CHEN Jia
USA D 6
LIU Jaelyn
USA V 15
 
 
 
 
 
 
EYER Hailey
USA D 11
LUNG Katerina
USA V 15
 
 
 
 
 
 
SOOD Ishani
USA V 15
PEVZNER Victoria
USA D 14
 
 
 
 
 
 
CHEN Allison
USA D 8
JING Emily
USA V 15
 
 
 
Back to top
 

I | Halbfinale

K | Finale

1 LIU Jaelyn
USA D 10
4 LUNG Katerina
USA V 15
3 SOOD Ishani
USA D 3
2 JING Emily
USA V 15
 
LUNG Katerina
USA V 15
JING Emily
USA D 8
 
Back to top