Last transmission: 18.09.2021 14:26 | Steve Glinka

A: 32er Tableau, B: 16er Tableau, H: 8er Tableau
I: Halbfinale, K: Finale

 

A | 32er Tableau

B | 16er Tableau

H | 8er Tableau

1 FAßMANN Moritz
SN FC Schkeuditz
GER V 15
32 JORDAN Moritz
TH FSC Jena
GER D 1
17 WASCHIPKY Oskar
BE FG Rotation Berlin
GER D 8
16 ENGFER Friedrich
MV FG Schwerin
GER V 15
9 SPIELMANN Richard
ST Fechtcentrum Halle
GER V 15
24 NEUBAUER Aaron
TH FSC Jena
GER D 3
25 THETMEYER Lucas
ST Fechtcentrum Halle
GER D 4
8 SCHMIDT Friedrich
ST USC Magdeburg
GER V 15
5 LOESCHE Teo
TH FSC Jena
GER V 15
28 SCHULTZ Milan
MV FG Schwerin
GER D 5
21 STÖHR Bernd
TH FSC Jena
GER D 11
12 SCHÄTZKE Christoph
ST Fechtcentrum Halle
GER V 15
13 ZAGORNIK Lucas
TH FSC Jena
GER D 12
20 MALITZKI Lukas
ST Fechtcentrum Halle
GER V 15
29 HAMPO Ole
SN TV Markkleeberg
GER V 15
4 SCHMIDT Richard
ST USC Magdeburg
GER D 9
3 SCHMITZ-HÜBSCH Gregor
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
30 GERLACH Hannes
TH FSC Jena
GER D 12
19 GOTTHARDT Maximilian
BE FG Rotation Berlin
GER V 15
14 SCHWAB Jamey Maurice
ST Fechtcentrum Halle
GER D 13
11 REHDA Felix
MV FG Schwerin
GER V 15
22 LEUSCHKE Jakob
SN Dresdener FC
GER D 11
27 STIER Franz
TH FSC Jena
GER D 8
6 STRELOW Alexander
SN Dresdener FC
GER V 15
7 EBERT Tillmann
SN TV Markkleeberg
GER V 15
26 SCHREIBER Felix
SN Fechtclub Radebeul
GER D 5
23 WOLF Julien
SN Dresdener FC
GER D 8
10 NOWAK Hannes
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
15 AHLVERS Philipp
ST Fechtcentrum Halle
GER V 10
18 GÜTTLER Justin Arnold
TH FSC Jena
GER D 9
31 SZUMODALSKY Emil
TH FSC Jena
GER D 13
2 ZACHER Niklas
TH FSC Jena
GER V 15
 
FAßMANN Moritz
SN FC Schkeuditz
GER V 15
ENGFER Friedrich
MV FG Schwerin
GER D 7
 
 
SPIELMANN Richard
ST Fechtcentrum Halle
GER D 8
SCHMIDT Friedrich
ST USC Magdeburg
GER V 15
 
 
LOESCHE Teo
TH FSC Jena
GER V 15
SCHÄTZKE Christoph
ST Fechtcentrum Halle
GER D 13
 
 
MALITZKI Lukas
ST Fechtcentrum Halle
GER D 12
HAMPO Ole
SN TV Markkleeberg
GER V 15
 
 
SCHMITZ-HÜBSCH Gregor
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
GOTTHARDT Maximilian
BE FG Rotation Berlin
GER D 8
 
 
REHDA Felix
MV FG Schwerin
GER D 7
STRELOW Alexander
SN Dresdener FC
GER V 15
 
 
EBERT Tillmann
SN TV Markkleeberg
GER D 8
NOWAK Hannes
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
 
 
AHLVERS Philipp
ST Fechtcentrum Halle
GER D 6
ZACHER Niklas
TH FSC Jena
GER V 15
 
 
 
 
FAßMANN Moritz
SN FC Schkeuditz
GER V 15
SCHMIDT Friedrich
ST USC Magdeburg
GER D 6
 
 
 
 
 
 
LOESCHE Teo
TH FSC Jena
GER V 15
HAMPO Ole
SN TV Markkleeberg
GER D 9
 
 
 
 
 
 
SCHMITZ-HÜBSCH Gregor
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
STRELOW Alexander
SN Dresdener FC
GER D 4
 
 
 
 
 
 
NOWAK Hannes
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
ZACHER Niklas
TH FSC Jena
GER D 9
 
 
 
Back to top
 

I | Halbfinale

K | Finale

1 FAßMANN Moritz
SN FC Schkeuditz
GER V 15
4 LOESCHE Teo
TH FSC Jena
GER D 10
3 SCHMITZ-HÜBSCH Gregor
SN Fechtclub Radebeul
GER V 15
2 NOWAK Hannes
SN Fechtclub Radebeul
GER D 10
 
FAßMANN Moritz
SN FC Schkeuditz
GER V 15
SCHMITZ-HÜBSCH Gregor
SN Fechtclub Radebeul
GER D 7
 
Back to top