Last transmission: 29.11.2021 13:38 | Sonja Lange

  Nation Name Reg. Club  
1. GER BONAH Raoul NR TSV Bayer Dormagen
2. ROU DRAGOMIR George CSM Slobozia
3. ROU CIDU Matei CSM IASI
T3. GER BONAH Luis NR TSV Bayer Dormagen
5. ESP BRAVO Inaki CE-M
6. GER KINDLER Frederic TSG Eislingen
7. ITA DREOSSI Leonardo AERONAUTICA ROMA
8. ESP HERNANDEZ CABALLERO Andres CE-M
9. GER WENNEMAR Bas NR TSV Bayer Dormagen
10. CHI CONTRERAS Victor
11. GER HUEBNER-FEHRER Bjoern BN Future Fencing Werbach
12. GER HEATHCOCK Colin 20 TSG Eislingen
13. GER HEATHCOCK Antonio TSG Eislingen
14. ITA RICCARDI Federico
15. ESP FERNANDEZ BLANCO Oscar SAMA-M
16. ESP LILLO Gerardo CEB-M
17. ESP CABALLERO Rogelio EHB-B
18. ESP LOPEZ DE GUERENU Jorge SAMA-M
19. GER DEGEN Adrian TSG Eislingen
20. ROU STANESCU Razvan CSM Slobozia
21. GER SEEFELD Eric Simon NR Fechtzentrum Solinge
22. GER KUZMIN Leon BN FC Tauberbischofshei
23. GER MOGG Leopold MR CTG Koblenz
24. ESP FLOREZ Carlos SAMA-M
25. GER KEMPF Lorenz NR TSV Bayer Dormagen Abandon
26. GER NEUHAEUSER Marc BN FC Tauberbischofshei
27. GER MEKA Valentin NR TSV Bayer Dormagen
28. GBR MAXWELL Joshua Truro Fencing Club
29. ROU STAN Cosmin CSS Unirea Iasi
30. AUT BENEDICT Nicolaus FU Mödling
31. GER KALTER Felix MR CTG Koblenz
32. GER SCHLAFFER Leon NR TSV Bayer Dormagen
33. GER SCHNEIDER Benno NR TSV Bayer Dormagen
34. ROU AILINCA Rares CS Dinamo Bucuresti
35. BEL DE RIDDER Arne VS de Klauwaerts
36. AUT CHIARI Lukas WI WSC Wien
37. GBR HOWES Nicholas
38. GER MUELLER Max Laurin NR OFC Bonn
39. AUT REIMER Maximilian WI SU Wien 9
40. GER KUERBIS Jarl NR TSV Bayer Dormagen
41. SLO ZAVIRSEK ZORZ Tei SK Kamnik
42. USA SILANTYEV Nikita
43. BEL PROSSE Mael FF sabre noir
44. GER SCHENKEL Moritz NR TSV Bayer Dormagen
45. CZE KRAL Krystof SK Houstka
46. BEL KURVERS Lester VS Confrerie Gent
47. BEL VAN DYCK Jasper VS de Klauwaerts
48. AUT MARGETICH Gerhard FUM Moedling
49. GER SCHMITZ Peter NR Fechtzentrum Solinge
50. ESP PEREZ MARTIN Julio Manuel CEL-M
51. GER KRAUS Kilian BY TSV Grunwald
52. GER ROMMELSPACHER Ralph TSG Eislingen
53. ROU ZMAU Alexandru CSM IASI
54. GER FALB Andreas BN Future Fencing Werbach
55. CZE CACEK Krystof Sokol Brno
56. BEL VANNIEUWENBORGH Gijs VS Parcival
57. ESP DOCAVO Antonio CEB-M
58. GER HOFMANN Bjoern FC Tauberbischofshei
59. GER THOME Simon MTV Mainz
60. GER BRANDT Julian BY TSV Grunwald
61. CZE BERAN Pavel CSK Riegel
62. AUT MEIXNER Philip FUM Moedling
63. GER DICKEL Lorenz WE FS Bielefelder TG
64. GER BRANDT Christian TSV Grunwald
65. GER FABIAN Andre WE TV Jahn Oelde
66. AUT WUSCHITZ Bernhard WI WSC Wien
T66. GER WORTMANN Max FS Bielefelder TG
68. GER NICKLAS Soeren FC Wurth Kunzelsau
69. CZE SRP Sasa Sokol Brno
70. GER KRAUS Samuel BY TSV Grunwald
T70. GER SOKOLOWSKI Niklas FS Bielefelder TG