Last transmission: 26.11.2022 18:31 | Danske Faegte Forbund

  Nation Name Reg. Club  
1. ISR KHAPERSKIY Fedor ISR MAC HARISH
2. ESP PEREZ WEBER Juan CBC-CA
3. GER STRAUB Max SA ATSV Saarbrucken
T3. UKR GULA Maksym Lviv
5. UKR PERCHUK Maksym KIEW
6. ISR SARID Alon club club Tel Aviv
7. HKG HSU Jia Huan Kenton
8. UKR LEPKANYCH Kyryl Uzhgorod
9. UKR MYKYTENKO Maksym KIEW
10. ESP RAMI ROZPIDE Rayan SAMA-M
11. USA YAO Geoffrey
12. UKR LAVRENTIEV Denys KIEW
13. NOR HOLMEN Franz Philip Pap OS Bygdo Fekteklubb
14. ISR KAMINER Leorui club club Tel Aviv
15. NOR BREIVIK Viktor Jarl Hagen OS Bygdo Fekteklubb
16. UKR DURNEVYCH Myron Uzhgorod
17. GER MUELLER Benno NR TSV Bayer Leverkusen
18. ISR GHIVOLY Shai club club Tel Aviv
19. GBR ZHU Cheney Knightsbridge
20. GBR BEAUTYMAN Cador Knightsbridge
21. ITA PICHLER Marco CS Bolzano
22. ESP RUIZ VAZQUEZ Pablo CELC-M
23. BEL FELTZ Flavien FF CRE Arlon
24. FRA DELEVACQUE Maxime
25. TUR ORAN Goksu Mert
26. FRA DUVALLET RAPHAEL
27. SGP SUN Cevin Qi SSP
28. TUR KOC Mert Ahmet
29. SGP ONG Azfar Luqman SSP
30. BEL VAN COPPENOLLE Nicolas VS Parcival
31. EST KOLOMIJEC Kirill SBSK Draakon
32. HKG WONG Tsz Ho
33. ESP LEBHARD GOMEZ Eliot SAMA-M
34. EST JAHU Edvin Tallinna Mook
35. SWE ELG Elwin MS KFA
36. ESP MARTIN GAMAZO Jose Miguel SAES-BU
37. GRE KARAMPASIS Konstantinos A.O.ARISTON PAIANIAS
38. UKR SYDOROV Mykhailo KIEW
39. GBR HOUSTON-BROWN Wilfred Four of Clubs
40. SGP CHOW Trevor Seong Yan IFS
41. VEN VARGAS INCIARTE Salvador Gabriel
42. FIN JAERVI Kerkko ES Habda Helsinki
43. SWE HALVARSSON Ludvig VS KF99
44. CZE OSTALSKIY Ivan TJ Lokomotiva Karlov
45. POL WALKOWIAK Szymon AZS AWF Wroclaw
46. ISR HARTAL Daniel club club Tel Aviv
47. TUR EROLCEVIK Doruk
48. LAT ZAMKOVOJS Daniils BJSS Ridzene
49. TUR OENER Cengizhan Alanya Eskrim SK
50. ESP JIMENEZ ZOTES Vicente CREA-M
51. EST PISNENKO Oskar En Garde
52. GRE PASSIAS Nikolaos A.A. IOANNINON
53. ITA FALCINELLI Teo CS Pisa Di Ciolo
54. SWE PALMSTIERNA Hugo SY MF19
55. SWE ZIMMERMAN Filip MS WFF
56. SWE WESTRING Theo ST LoFK
57. ESP PEREIRA EIRIZ Jorge 100TO-C
58. BEL COLLING Herve VS Parcival
59. GBR HILLS George Newham Swords
60. BEL VANDENBERGHE Corto FF CE Charlemagne
61. NED BENTIVOGLI Leonardo Zaal Treffers
62. BEL DE WINTER Alexander VS Confrerie Gent
63. SLO CERNJAK Leon Svit SK Ljubljana
64. ESP ABAD PINAZO Javier
65. ESP SANCHEZ BURGUI Yeray CNE-NA
66. ISR GERTSMAN Ron Maccabi Modiin
67. SWE OLSSON Edward ST LoFK
68. BEL VAN DE STEENE Adrian VS Confrerie Gent
69. BUL YUSMEN Filip Sofia
70. TUR CETINKAYA Yigit
T70. ITA GALLERO Nicola CS IVREA
72. EST KOEMETS Karl Egert Tallinna Mook
73. FIN VIIDIK Renar ES Espoon Miekkailijat
74. FIN ALAALI Sami ES Helsingin Miekkailij
75. UKR MYKYTENKO Oleh KIEW
76. ESP URMENETA REPARAZ Mateo CNE-NA
77. GER DENG Levi HE Eintracht Frankfurt
78. ESP MORENO DOMINGO Gonzalo SAV-V
79. SGP KOO Aiden Zheng Tze SGF
80. ISR LACHMAN Mordechai Milu club club Tel Aviv
81. DEN ODGAARD-JENSEN Johan HS RFK Rudersdal
82. TUR AKDURAK Cem
83. ROU RAILEAN Stefan Engarde
84. BEL HEINEN Mathieu FF LMC
T84. QAT AL OULAN Mohammed QFA
86. LAT GAILIS Arcibalds BJSS Ridzene
87. SUI CHERUBINI Niccolo FCZN Zuerich
88. ISR YOSHA Liad
89. BEL WAFFELAERT Thibault VS S.A. Wezowski
90. ISR FOGEL Tal Hapoel Kfar-Saba
91. DEN VOELUND Jonas SJ KFK Kalundborg
92. ITA CASTRO Federico CUS CATANIA
93. SWE WHYTE Oliver ST SIF
94. SWE LONNERT Tor SY MF19
95. ESP ROCA VILARDEBO Alex
T95. ISR LIMAN Bental Hapoel Kfar-Saba
97. UKR KARAPYSH Arsenii KIEW
T97. ITA GERA Riccardo CS IVREA
99. ITA LONGO Federico CS IVREA
100. POR AMARAL Sebastiao CST
101. SWE GRELA Marcus ST LoFK
T101. ITA POLI Vittorio CS ROMA
103. EST SILDE Ken Keiro En Garde
104. SWE ROVELSTAD Ivan ST UF
105. BEL COOPER Kendal VS Flanders Fencing
T105. FIN VIIDIK Romet ES Espoon Miekkailijat
107. BEL SAMYN Ward VS Parcival
108. UKR HAVADZYN Vasyl Khmelnitskiy
109. QAT ALI Mohammad QFA
110. ESP MORENO JIMENEZ Alejandro CNE-NA
111. GER GLASER Moritz HE FC Kassel
112. EST KOLESNIK Aleks Tallinna Mook
113. UKR PROKOFIEV Arsenii KIEW
114. UKR MELNYCHENKO Mykhailo KIEW
115. GRE THEODOROPOULOS Panagiotis A.O.ARISTON PAIANIAS
116. UKR ARTSYSHEVSKYY Oleksa Lviv
T116. ISR YAVIN Noam club club Tel Aviv
118. ESP SANCHEZ ALMOGUERA Ricardo CELC-M
119. DEN ROSENKILDE MULDER Carlos Luca SJ FKTV Vordingborg
120. ESP FALCON PAISER Jose Francesco VCE-VA
121. NED VISSER Zeb Scaramouche
122. TUR ERGUEN Telat Ulas
123. SVK KNEPP Matej BSK Bratislava
124. DEN LADEFOGED Rasmus HS HFK Hellerup
125. QAT AL QAHTANI Meshaal QFA
126. SWE BRANDBERG Nils VS KF99
127. TUR AYKUT Tuna
128. EST PUHM Marko Tallinna Mook
129. HKG CHAN Wi To Dewy
130. EST KONSAP Georg SBSK Draakon
T130. GBR MCKERR Lucas Edinburgh FC
132. ESP GALDEANO CANTERO Alejandro CNE-NA
133. BEL FERIR William VS SC Parcival Leuven
134. GBR ROBERTS Max Four of Clubs
135. SLO HVALA Vito SK Ljubljana
136. SWE RASIN Erik ST LoFK
137. ITA MARINETTI Michele Pietro CUS CATANIA
138. GBR BENNET Fin Abingdon Vale
139. TUR KILIC Berkin Yalim
140. TUR SERBETCIOGLU Batuhan
141. ESP MARTIN LOPEZ Jorge VCE-VA
142. TUR ERDOGAN Ege Erdem
143. GER GIANNOLO Valerio HE Frankfurter TV
144. BEL HERCOT Matthys FF LMC
145. BEL RIJMEN Matthias VS Parcival
146. HKG POON Taka
147. ISR LIFSHITZ HALEVY Evyatar club club Tel Aviv
148. ESP RANNINGER PEREZ Ignacio CREA-M
149. GBR RATUMAIWAI Mali Plymouth FC
150. QAT AL-JADRA Abdulrahman QFA
151. ITA MINETTI Luigi FRASCATI SCHERMA
152. ITA FERRARIS Carlo VCCUS - Cus Piemonte
153. ESP GILI LOPEZ Pau SAC-B
154. ITA GAUDIO Tommaso CS Casale
155. EST PUHM Marek Tallinna Mook
156. ISR MICHAELI Guy club club Tel Aviv
157. NED VERSTEIJNEN Jan-Koen SC Den Bosch
158. ITA FRANCA Riccardo SSSAS - Circolo Sche
159. HKG CHOW Jit Ping
160. SWE HECKMANN Lucas ST LoFK
T160. NED PIETERS Kyano SC Den Bosch
162. SGP MOK Orion Jae Noam SGF
T162. DEN WINTHER Theo Sasaki HS Hellerup FK
164. SGP WONG Emmett Shi Liang SGF
165. DEN PEDERSEN Adrian HS HFK Hellerup
166. ITA PIZZUTI Niccolo' FRASCATI SCHERMA
167. DEN HANSEN Kasper HS Hellerup FK
T167. ISR ROSH Ofir club club Tel Aviv
T167. SGP PANG Matthew Alexander Rui-Shen SGF
T167. TUR EKREM Cem Ege
171. SGP CHOONG Javian Josh SGF
172. NED VAN EDEREN Adam Holland Schermenr
173. SGP LIM Jonas Yet Thye SGF
174. SWE ZACHRISSON Sebastian ST LoFK
T174. DEN LAU MADSEN Jonas HS FKT Kobenhavn
176. ISR GAL ON Nadav Hapoel Kfar-Saba
177. SWE HALLONSTEN Alexander ST VF
178. POR MELO Xavier CST
T178. TUR OMERBAS Bartu
180. SGP KUOK Trevor Ke Sheng SGF
181. SGP LOW Andrew Cheng En SGF
182. ESP VALBUENA Luis SAMA-M
183. TUR YUCESAN Ahmet Selim
T183. DEN RICHARDT Chayenn HS HFK Hellerup
185. BEL BRANCIFORTI Paolo Andrea FF CE Braine Alleud
186. SWE ASK Elias SY AFiL Lund
T186. TUR ERDOGAN Hilmi Doruk
188. ISR NIRAM Ori Hapoel Kfar-Saba
189. ISR KOWALSKI Yehonatan club club Tel Aviv
T189. POR GOMES Manuel CST
191. ISR BOBROV Omri Knoll club club Tel Aviv
192. TUR BICEN Can
193. ITA RADDI Niccolo' Lapo Giovanni AS Fiorentina
. EST LAMBINEN Nikita Tallinna Mook Did not start