2018 Norges Mesterskap | Epee | male | U17 | Individuel | Bergen (NOR)

Stand: 19.03.2018 20:14 | Norges Fekteforbund

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 WILMOT Benjamin
KF Kristiansund
NOR Ba
64 *** bye ***
33 GILLEBO Vetle
STF Stavanger
NOR V 15
32 HOFF Erik
BYF Oslo
NOR D 12
17 DYRSETH Brage
BF Bergen
NOR Ba
48 *** bye ***
49 *** bye *** Ba
16 HEIBERG Kasper Mathisen
NØF Nøtterøy
NOR
9 KARLSEN Henning
BF Bergen
NOR Ba
56 *** bye ***
41 *** bye *** Ba
24 DYBVIK BLØTEKJÆR Aslak
TTF Trondheim
NOR
25 SOERUM Inge
BYF Oslo
NOR Ba
40 *** bye ***
57 *** bye *** Ba
8 DRAUGEDALEN Emil
NØF Nøtterøy
NOR
5 BROBAKKEN Marcus Vokes
NjF Oslo
NOR Ba
60 *** bye ***
37 GROOSS Simon Østvik
BF Bergen
NOR D 7
28 GÖTHLIN Gustav
NjF Oslo
NOR V 15
21 FLO Andreas
STF Stavanger
NOR Ba
44 *** bye ***
53 *** bye *** Ba
12 AALRUD Nicklas Ekhold
BYF Oslo
NOR
13 GROSSE Arthur
NjF Oslo
NOR Ba
52 *** bye ***
45 *** bye *** Ba
20 WESTGAARD Morten Isaksen
NjF Oslo
NOR
29 STORM-GRAN Jens Joakim
BYF Oslo
NOR D 13
36 ØIESTAD Vebjørn
BF Bergen
NOR V 15
61 *** bye *** Ba
4 DAHLBO Benjamin
NjF Oslo
NOR
3 STORMARK Christoffer
BF Bergen
NOR Ba
62 *** bye ***
35 WALLE Henrik Christopher
NjF Oslo
NOR D 4
30 KLAVENESS Andreas
BYF Oslo
NOR V 15
19 HUSBY Aleksander
BF Bergen
NOR Ba
46 *** bye ***
51 *** bye *** Ba
14 WIE BENDIXEN August
NjF Oslo
NOR
11 ØVERBY Halvor
NØF Nøtterøy
NOR Ba
54 *** bye ***
43 *** bye *** Ba
22 SKOGERBOE Andreas
STF Stavanger
NOR
27 RIST SØRHEIM Magnus
TTF Trondheim
NOR Ba
38 *** bye ***
59 *** bye *** Ba
6 HEIERVANG Elias Degland
NjF Oslo
NOR
7 OLKVAM Ole Magnus
NjF Oslo
NOR Ba
58 *** bye ***
39 *** bye *** Ba
26 MALVIK Alexander
Oslo FK
NOR
23 DAHLE CRANNER Jens
STF Stavanger
NOR Ba
42 *** bye ***
55 *** bye *** Ba
10 BURUM-AUENSEN Alexander
NjF Oslo
NOR
15 KARLSEN Amund
KF Kristiansund
NOR Ba
50 *** bye ***
47 *** bye *** Ba
18 EIKANGER Olav
BF Bergen
NOR
31 BAKKE Alexander
STF Stavanger
NOR V 10
34 IRGENS-JENSEN Eirik
BYF Oslo
NOR D 6
63 *** bye *** Ba
2 DRAUGEDALEN Elias
NØF Nøtterøy
NOR
 
WILMOT Benjamin
KF Kristiansund
NOR V 15
GILLEBO Vetle
STF Stavanger
NOR D 10
 
 
DYRSETH Brage
BF Bergen
NOR V 15
HEIBERG Kasper Mathisen
NØF Nøtterøy
NOR D 7
 
 
KARLSEN Henning
BF Bergen
NOR V 15
DYBVIK BLØTEKJÆR Aslak
TTF Trondheim
NOR D 9
 
 
SOERUM Inge
BYF Oslo
NOR D 6
DRAUGEDALEN Emil
NØF Nøtterøy
NOR V 15
 
 
BROBAKKEN Marcus Vokes
NjF Oslo
NOR V 15
GÖTHLIN Gustav
NjF Oslo
NOR D 12
 
 
FLO Andreas
STF Stavanger
NOR D 9
AALRUD Nicklas Ekhold
BYF Oslo
NOR V 15
 
 
GROSSE Arthur
NjF Oslo
NOR V 15
WESTGAARD Morten Isaksen
NjF Oslo
NOR D 7
 
 
ØIESTAD Vebjørn
BF Bergen
NOR D 3
DAHLBO Benjamin
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
STORMARK Christoffer
BF Bergen
NOR D 9
KLAVENESS Andreas
BYF Oslo
NOR V 15
 
 
HUSBY Aleksander
BF Bergen
NOR D 14
WIE BENDIXEN August
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
ØVERBY Halvor
NØF Nøtterøy
NOR D 11
SKOGERBOE Andreas
STF Stavanger
NOR V 15
 
 
RIST SØRHEIM Magnus
TTF Trondheim
NOR D 4
HEIERVANG Elias Degland
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
OLKVAM Ole Magnus
NjF Oslo
NOR V 15
MALVIK Alexander
Oslo FK
NOR D 9
 
 
DAHLE CRANNER Jens
STF Stavanger
NOR D 9
BURUM-AUENSEN Alexander
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
KARLSEN Amund
KF Kristiansund
NOR V 15
EIKANGER Olav
BF Bergen
NOR D 13
 
 
BAKKE Alexander
STF Stavanger
NOR D 4
DRAUGEDALEN Elias
NØF Nøtterøy
NOR V 15
 
 
 
 
WILMOT Benjamin
KF Kristiansund
NOR V 15
DYRSETH Brage
BF Bergen
NOR D 13
 
 
 
 
 
 
KARLSEN Henning
BF Bergen
NOR D 6
DRAUGEDALEN Emil
NØF Nøtterøy
NOR V 15
 
 
 
 
 
 
BROBAKKEN Marcus Vokes
NjF Oslo
NOR V 9
AALRUD Nicklas Ekhold
BYF Oslo
NOR D 7
 
 
 
 
 
 
GROSSE Arthur
NjF Oslo
NOR D 9
DAHLBO Benjamin
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
 
 
 
 
KLAVENESS Andreas
BYF Oslo
NOR V 15
WIE BENDIXEN August
NjF Oslo
NOR D 10
 
 
 
 
 
 
SKOGERBOE Andreas
STF Stavanger
NOR D 4
HEIERVANG Elias Degland
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
 
 
 
 
OLKVAM Ole Magnus
NjF Oslo
NOR D 11
BURUM-AUENSEN Alexander
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
 
 
 
 
KARLSEN Amund
KF Kristiansund
NOR D 12
DRAUGEDALEN Elias
NØF Nøtterøy
NOR V 15
 
 
 
nach oben
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 WILMOT Benjamin
KF Kristiansund
NOR V 15
8 DRAUGEDALEN Emil
NØF Nøtterøy
NOR D 11
5 BROBAKKEN Marcus Vokes
NjF Oslo
NOR D 6
4 DAHLBO Benjamin
NjF Oslo
NOR V 15
3 KLAVENESS Andreas
BYF Oslo
NOR D 10
6 HEIERVANG Elias Degland
NjF Oslo
NOR V 15
7 BURUM-AUENSEN Alexander
NjF Oslo
NOR D 3
2 DRAUGEDALEN Elias
NØF Nøtterøy
NOR V 15
 
WILMOT Benjamin
KF Kristiansund
NOR D 9
DAHLBO Benjamin
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
HEIERVANG Elias Degland
NjF Oslo
NOR V 15
DRAUGEDALEN Elias
NØF Nøtterøy
NOR D 11
 
 
 
 
DAHLBO Benjamin
NjF Oslo
NOR D 11
HEIERVANG Elias Degland
NjF Oslo
NOR V 15
 
 
 
nach oben