Last transmission: 20.11.2022 19:59 | Sonja Lange

  Nation Name Reg. Club  
1. USA LUNG Katerina
2. USA JING Emily
3. USA SOOD Ishani
T3. USA LIU Jaelyn
5. USA CHEN Jia
6. USA EYER Hailey
7. USA PEVZNER Victoria
T7. USA CHEN Allison
9. HUN KOLLAR Anna Torekves
10. USA ZHAO Sophie
11. LAT KOZLOVA Polina Rigas BJSS Ridzene
12. GRE GARYFALLOU Stavroula Myrsini A.O.X. EGALEO
13. USA SHEN Lydia
14. USA SENIC Adeline
15. FRA AYE Keren
16. POL ZIEMAK Emilia IKS AWF Warszawa
17. JPN TAKAMIZAWA Yukari
18. GER ZONI Lea ST Fechtcentrum Halle
19. POL WOJTAS Hanna UKS GSS
20. GBR JOHNSON Isabella Fencers Club London
21. USA GEBALA Gabrielle
22. POL PLAZA Malgorzata D Artagnan Ursynow
T22. HUN BADAR Szonja Halasztelki BSE
24. FRA BOUMAZA Eileen 27 PARIS EPEE
25. SGP LEE Stephanie Tingyi IFS
26. USA CHUSID Mikayla
27. POL JAKUBOWSKA Marta UKS GSS
28. USA ZHANG Alina
29. POL JASZCZOLT Nadia Torunska Akademia Fl
30. UKR BORYSOVA Ahlaia NR KIEW
31. NED YOSHIMORI Rachika Schermacademie Zair
32. CZE ROTH Annabelle USK Praha
33. USA LI Rachel
34. USA CHO Rebecca
35. TPE JENG Zi-Yin
36. MEX ORVANANOS GRIMM Anice Bell
37. POL KUS Natasza D Artagnan Ursynow
38. GER SEIFFERT Veranika BE SC Berlin
39. SGP TANG Daniella Weng Yan Z Fencing
40. POL WOJEWODZKA Zuzanna AZS AWF Poznan
T40. FRA ALIX Adele
T40. USA TAN Kaitlyn
43. HUN PAPP Jazmin Hodmezovasarhely
44. CZE PROKESOVA Barbora USK Praha
45. GER HERWIG Merle HE VfL Marburg
T45. TPE TING Ju-Hsuan
47. HUN SPERKA Jazmin BHSE
48. POL PLAZA Zofia D Artagnan Ursynow
T48. NED DAMMROFF Lotte Holland Schermenr
50. FRA BERRIER Apolline
51. POL BINKO Aleksandra IKS Leszno
T51. SVK FORGACH Rebeka Liliana KS Samorin
53. LAT SEMAROVA Juliana ST Florete
54. SWE MIKULAK Sara ST Angby FK
55. LAT JUNELE Nikola Asmens
T55. TUR ARIKAN Ada
57. USA YANG Iris
T57. USA LUO Sandra
59. TPE LIN Yu-Wei
T59. GER TROPMANN Anastasia BN FC Tauberbischofshei
61. EGY HAMZA malak
62. LAT KRASTINA Karolina Rigas BJSS Ridzene
63. TUR ARIKAN Azra
64. TUR ATMACA Alara
65. SUI JABERG Sydney CEM Morges
66. TUR ARSLAN Zeynep Tuana
67. POL BARTOL Michalina Warta-Muszkieterowie
68. FRA CAUVET Olivia PARIS CEP
69. FRA DANSICARE Mailys
70. GRE BOUZIKA Iliana Daria GYMNASTIKI ENOSI FLO
71. FRA RAFIN MARION
72. NED SLUMAN Talitha Holland Schermenr
73. FRA MAZILLE Pauline ST GERMAIN E
T73. ITA BENATELLI Marta
T73. GER SCHNARR Sophia HE TFC Hanau
76. USA LEE Lavender
77. GER GAMKE Ella BN FC Tauberbischofshei
78. ROU MITI BIKFALVI Ingrid CSU Timisoara
79. AUT REINER Aglaya WI Dynamo Wien
80. POL BYZEWSKA Alicja UKS GSS
81. POL GATZ Zuzanna UKS de la Salle
82. POL MAKOWSKA Karolina UKS GSS
83. TUR AY Elif Su
84. LAT ABELE Liene Rigas BJSS Ridzene
85. POL NOWAKOWSKA Aleksandra UKS MDK-5 Bydgoszcz
86. HUN MESZOELY Regina Milla Halasztelki BSE
87. HUN SIMON Borbala ZVE
88. FRA BOISSIER SOLENN
T88. FRA ADAMO ANITA
T88. CAN RICHARD Dominique
91. POL NELZA Dominika MKS Kusy Szczecin
T91. HUN BARTUS Claudia Halasztelki BSE
93. TPE YANG Yi-Chen
94. FRA ANDRIAMAMPIANINA ADELE
95. CZE ILLEKOVA Katerina Sokol Bystrice nad P
96. TUR EROLCAY Damla TED SK
97. HUN YUE Ruhan FTC
98. GRE BALLOU Eleni A.O.X. EGALEO
99. HUN TOTH Lena Sara Halasztelki BSE
100. FRA RODARIE Chloe
101. ITA PLUTINO Valeria
102. HUN HARONI Agapi NKESE
103. UKR STEPOVYK Milana KIEW
104. GER ROHNER Emilia BE SC Berlin
105. GER HERWIG Finja Malu HE VfL Marburg
106. TPE LI Si-Xian Jocelyn
107. TUR KARAMAN Nisan Ezel
108. ITA RAMPAZZO Margherita
109. SWE JECHIL Maria VS GFK
110. TUR CARPISIR Irmak
111. HUN KOVACSI Sara Torekves
112. GER MAHUTKA Malin Ava NS Blau-Weiss Buchholz
113. UKR BRYZGALOVA Svitlana KIEW
114. FRA DUPUY Lola
115. GER HOEPFL Amelie BN FC Tauberbischofshei
T115. GBR JOHNSON Katie Fencers Club London
117. TUR GULISIK Elvin
118. EGY ALY Lojain
119. GER KRAFT Maja BN TSG Weinheim
120. POL WOJTAS Zofia UKS GSS
121. ITA CASOTTO Alessandra
122. FRA MARTIN Garance
123. ITA CASTELLI Lucia HS Trekanten København
124. GER ENGLER Eva NR FC Moers
125. POL KAPALA Emilia UKS GSS
126. GER VOELKER Linn Marie NR FC Moers
127. TUR GOKKAN Ruya TED SK
128. AUT IVANCSICS Isabella FUM Moedling
129. HUN MARKUS Boglarka FTC
130. SGP WONG Angellena Yan Qi Blade
131. HUN ANTAL Katalin ZVE
132. TUR KARAVELIOGLU Nilim
133. AUT MACK Laetizia SZ ASVÖ FC Salzburg
134. FRA DUBOIS ERINE
135. ROU BARBU Ioana CSTA Bucuresti
136. TUR OZIRAK Iipek
137. GER BENEDIX Martha SN Fechtclub Radebeul
138. GER FELLMANN Emelie BY TSV Neu-Ulm
139. FRA JEZEGOU LINA
140. ROU MANOLACHE PASSIMA Iana CSS Triumf
141. ITA CAMPANALE Camilla
T141. ROU LITA Karina CSS Triumf
143. TUR ACAR Bahar Deniz
144. HUN LAJCSIK Roza Szombathely
145. CZE SIMKOVA Anna Jiskra H. Brod
146. TPE SU Yu-Hsuan
147. GEO TAKAISHVILI Liza
148. MON MALENFANT Lou EPM
149. TUR GULER Ilayda Bengisu
150. ITA BINAGHI Maria Vittoria
151. FRA PRATS MATHILDE
152. LAT GOROHOVA Viktorija Rigas BJSS Ridzene
153. TUR AYYUCE Doga Neval
T153. HUN GYAPJAS Hanna Hodmezovasarhely
155. TUR OKCUOGLU defne
156. GER FRIGEWSKI Joy BE TSV Berlin-Wittenau
157. TUR TURHANLAR Beril
158. SVK VALACSAY Anna KS Samorin
159. CZE MAGASANIKOVA Viktorie HS USK Praha
160. ROU ADOCH Alexandra ACS Floreta Timisoar
161. BEL SCHOLTES Elise
162. FRA ROSALIE Solange Yan
163. ROU MALE Enya CSM Corona Brasov
164. CYP KOPYLTSOVA Elizaveta Achilleas SC
165. HUN SZEVERENYI Sara Etelka Torekves
166. TUR KIRDAR Merve
167. POL SZEFERA Emilia Torunska Akademia Fl
168. GRE PILIOURA Anna A.X.I.A.
169. GRE TAGI Vasiliki Olga A.X.I.A.
170. GRE NAIDI Kalliroi GYMNASTIKI ENOSI FLO
T170. ITA LAZZARETTI Ludovica
T170. GER KLOSTERMANN Emma KTF Luitpold Munchen
T170. SWE RYBERG Filippa ST EGF
174. JPN GOTO Yui PSV Stuttgart
175. ITA COSENTINO Chiara
176. CRO TRCIN Katja MK Dubrava
177. BEL KOZLOWSKA Weronika FF CRE Bruxelles
T177. ITA CATTANEO Ginevra
179. TPE HUANG Ching-Yung Sammi
180. GER HAGEN Helena BE SC Berlin
181. GER GRUND Florentine Dresdner FC
182. FRA DELEUIL JULIETTE
183. GER BUCHWALD Lisbeth HB FV Bremen 1860
184. GER WEYERMANN Freya NR Durener FC
T184. GER KOESLING Anik ST Sportverein Angern
186. HUN TOTH Anna Ludovika
187. GER WALL Alexandra HE FC Marburg
188. GRE STAVRAKI Zoi A.X.I.A.
189. GRE LAIOU Maria A.O.X. EGALEO
190. ROU PREDA Dalia CSS Triumf
191. AUT MAYERL Lena FUM Moedling
192. ITA FERRARINI Chiara
193. POL KOCIUBINSKA Zofia IKS Leszno
194. SWE ANDERSSON Mathilda ST EGF
195. GER UMLAUF Mara Anneke PSV Stuttgart
196. GER OEHME Lina Fechtcentrum Halle
197. BEL MERCKX Joosfien VS De Maneschermer
198. GRE TSAKALI Myrto OMILOS XIFASKIAS GLY
199. GER KOELL Teresa KTF Luitpold Munchen
200. GER FISCHER Marie BE OSC Berlin
201. POL MOS Teresa UKS MDK-5 Bydgoszcz
202. ITA GIACOMELLI Greta
203. GER KARIUS Bele SC Berlin
204. GER BACH Marie Fechtclub Radebeul
205. GER FRANKE Lena Inken BS FA Haueneberstein
206. GRE REPPA Christina ARIS
207. GRE PANTELIDOU Angeliki M.A.KORDELIOU
208. ITA GASPAROTTO Matilde
209. TUR AKSOY Neziha Asli
210. ITA MARZARI Sara
211. ITA FARIELLO Giulia
212. SVK POSVANCOVA Martina KS Samorin
213. GER HERTER Alexandra Blau-Weiss Buchholz
214. AUT FABIANEK Hanna ST StLFC Graz
215. SVK FORGACH Nina KS Samorin
216. GER FRITSCHE Rica KSV Weisswasser
217. HUN VAN LEEUWEN Nina SZTE
T217. GER RANFT Abby Fechtclub Radebeul
219. ITA GALLINA Nicole
220. FRA DUFOUR MARGO
221. GER GUENDEL Aurelia FV Bremen 1860
222. TUR YALCIN Elif Rana
223. GRE PROVATA Aikaterini DAMOKLIS
224. DEN GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa HS RFK Rudersdal
225. SLO HRIBAR Manca SS Tabor
226. GRE KEKERI Kikilia Angeliki OMILOS XIFASKIAS GLY
227. GER METZ Thea HE TFC Hanau
T227. GER AL HASHIM Rana Fechtcentrum Halle
229. GER NOWARA Nora Leandra FSC Cottbus
230. CAN RICHARD Clara
231. GER GOLDAMMER Mila FGS Schwerin
T231. GRE TELIPORANIDOU Magdalini ARIS
233. NED ARIAS DE BLES Mint SV Treville
234. GER HAUPT emely PSV Weimar
235. GER KETZER Alina TSV Neu-Ulm
236. GER KRAFT Vivian TSG Weinheim
237. GER MALLON Maren FGS Schwerin
T237. GER BAAS Svenja HE TFC Hanau
239. GER KIESSLING Florence TG Frankenthal
240. GER NEUBAUER Aila FSC Jena
241. ITA IZZO Valentina
242. AUT PETZ Anna WI ASC Wien
243. BEL GONTIER Ninon CE Neufchateau
244. HUN KEKESI Dora Hodmezovasarhely
T244. GER HUBOLD Pia FSC Jena
246. GER TAUBITZ Elina Annalena Fechtcentrum Halle
247. AUT SCHAUER Lily FCW Wels
248. CZE SCHWARZOVA Ester Sokol Vrsovice
T248. GER MERT Buket BN FC Tauberbischofshei
250. GER HILBRANDT Katharina FC Moers
T250. GER POPOV Anna-Sophia TSV Neu-Ulm
T250. GER SELMAYR Sarah KTF Luitpold Munchen
253. CZE FLASKOVA Viktorie USK Praha
254. GER NIPOLLI Isabella Sportverein Angern
T254. MON DASNIERES DE VEIGY Lea EPM
256. GER KRAUSE Martha FC Rothenbaum
257. GER KOSIN Lena NR FC Moers
258. GER BOC Mai Ly FC Moers
T258. CZE JOUKLOVA Julie Sokol Vrsovice
T258. GER SCHNEIDER Marlene Fechtclub Radebeul
T258. GRE KAVVADA Eleonora Sylbain Maria GYMNASTIKI ENOSI FLO
T258. AUT BREINBAUER Valerie WI UFC Wien
263. GER HASSINGER Sophie SW TG Frankenthal
264. GER ABILGAARD Lynn Darmstadter FC
T264. CZE SCHAEFEROVA Justyna USK Praha
266. GER REHDA Lene FGS Schwerin
267. GER WEIGAND Sarah Marie FC Tauberbischofshei
T267. GRE INTZOGLOU Xanthi Agapi OMILOS XIFASKIAS GLY
269. GER TEMUR Duru FC Rothenbaum
T269. GER SCHOMAKER Viktoria FC Moers