Last transmission: 28.10.2022 18:32 | Steve Glinka

  Nation Name Reg. Club  
1. ITA STROBBIA Edoardo CS IVREA
2. FRA RAHAMEFY Aina
3. ITA SENA Cristiano CS FIAMME ORO ROMA
T3. ITA GALLI Elia Pietro PRO VERCELLI
5. POL WOJCIECHOWSKI Szymon WLKS Czestochowa
6. UKR MYKYTENKO Maksym KIEW
7. ITA VARONE Federico Pentamodena
8. ITA CEDRONE Riccardo CS ROMA
9. GER PETERSEN Ole SN Einheit Altenburg
10. UKR GULA Maksym Lviv
11. ITA BENETTI Dario Scherma Treviso ASD
12. UKR AKAV Nikita KIEW
13. GRE THEODOROPOULOS Panagiotis A.O.ARISTON PAIANIAS
14. HUN KAPORNAI Zsigmond VASAS
15. FRA MITRAIL Theo
16. SUI SIMINSZKY Mark SEN Neuchatel
17. FRA LEBEL Sacha
18. EST ERSS Ott Henrik Tallinna Mook
19. FRA LESPONNE DENIS Matteo VILLENEUVE L
20. AUT RANKL Julian KAC Klagenfurt
21. SUI SQUIERI Juliano Nicola KB CEB Bienne Biel
22. EST JAHU Edvin Tallinna Mook
23. BEL VAN COPPENOLLE Nicolas VS Parcival
24. GBR SUNDER RAJAN Sameer Brixton FC
25. GER GWALANI Nayan Carl BN FC Tauberbischofshei
26. FRA COMMISSAIRE Valentin
27. FRA DUCHENE Noam CEFL Florimont
28. ITA ANDRETTA Alessandro CS Castelfranco Vene
29. BEL COLLING Herve VS Parcival
30. ITA PECH Giulio CS ROMA
31. SUI WICHT Gianluca SEG Geneve
32. UKR MYKYTENKO Oleh KIEW
33. FRA BARRE Maxime 09 NEVERS CE
34. GER POHL Marc Arthur NR OFC Bonn
35. GER MIKES Julian HE Eintracht Frankfurt
36. SUI FAVRE Arthur KB FCB Bern
37. GER GLASER Moritz HE FC Kassel
38. POL KUROWSKI Blazej Piast Gliwice
39. SUI ISCHI Eric SEVM Vevey
40. FRA ASTRELLA NIKLAS
41. GER KUNNIG Carl ST Fechtcentrum Halle
42. GBR GORYN Noah Malvern
43. FRA DUVALLET RAPHAEL
44. GBR ZHU Cheney Knightsbridge
45. ROU VASILESCU Mihnea Gabriel LPS Craiova
46. GER WINKER Leonard BY TV Augsburg
47. GBR BEAUTYMAN Cador Knightsbridge
48. ITA REVOLFATO Filippo CS Castelfranco Vene
49. UKR KARAPYSH Arsenii KIEW
T49. ITA FERRARIS Marco PRO VERCELLI
51. FRA BINDAS ODINN
52. FRA COMPAGNION KEO
53. ITA MANCINI Emanuele PRO VERCELLI
54. NED STROOP Preston Ridley Fencing Club Almere
55. ROU PETRACHE George CSA Steaua Bucuresti
56. EST KOLESNIK Aleks Tallinna Mook
57. EST SILDE Ken Keiro En Garde
58. POL ADAMCZYK Mikolaj SKS GRASS-HOPPER KAL
59. FRA AMBROSINI ALESSIO
60. CZE WALLER Jonas SC Praha
61. UKR PROKOFIEV Arsenii KIEW
62. LAT ZAMKOVOJS Daniils BJSS Ridzene
63. NED BENTIVOGLI Leonardo Zaal Treffers
64. UKR ARTSYSHEVSKYY Oleksa Lviv
65. POL WALKOWIAK Szymon AZS AWF Wroclaw
66. GER STRAUB Max SA ATSV Saarbrucken
67. SUI PFEIFER Paul KB CEB Bienne Biel
68. GER HERTWECK Andri HE Eintracht Frankfurt
69. FRA PUCHELLE Tom 13 LILLE VAUBAN
T69. ROU POPA Gabriel LPS Bihorul Oradea
71. HUN APJOK Balazs VASAS
72. POL KUZNIK Bartosz SKS FLESZ Swidnica
73. ITA CORTINI Leonardo CS Forlivese
74. SUI CHRIST Andres
75. ROU GHENCEA Mihai CSS 1 Constanta
76. BEL SAMYN Ward VS Parcival
77. SUI ELMIGER Aloys VD SEVM Vevey
78. POL HUWER Tymoteusz RMKS Rybnik
79. ITA CAMPORESE Matteo Luigi PDCOM - Comini Padov
80. HUN PLUHAR Laszlo BHSE
81. HUN ANTAL Mate Balint VASAS
82. FRA BARRET LEO
83. GRE KARAMPASIS Konstantinos A.O.ARISTON PAIANIAS
84. POL KROCHMALSKI Filip PKSzerm Warszawa
85. ITA MARZIANI Giovanni CS Pordenone
86. GER JURTSCHAK Tim Heidenheimer SB
87. SUI STAEHELI Maurice CEFL Florimont
88. GBR HOUSTON-BROWN Wilfred Four of Clubs
89. SUI BORER Pavlo BFC Basel
90. LAT GAILIS Archibalds BJSS Ridzene
91. UKR SYDOROV Mykhailo KIEW
92. HUN RONA Borisz VASAS
93. GER HEINECKE Max-Julius TV Dillenburg
94. GER BUSCH Erik Heidenheimer SB
95. SUI CHARBONNET Samuel SES Sion
96. EST KOLOMIJEC Kirill SBSK Draakon
97. FRA LE TREUT LOUIS
98. NED PIETERS Kyano SC Den Bosch
99. FRA LOISON Aurelien
100. MKD DAMJANOSKI Petar MK ESKRIM
101. CZE ADDO-DJAN Teodor Sokol Dejvice
102. ITA GERA Riccardo CS IVREA
103. ITA GALLERO Nicola CS IVREA
104. FRA IMBERT ETIENNE
105. GBR LUTYENS-HUMFREY Charlie Knightsbridge
106. CZE KUCHAR Matej SC Praha
107. SUI DESMEULES Nathanael CAL Lausanne
108. SVK KNEPP Matej BSK Bratislava
109. UKR REMEZ Vitalii KIEW
110. ROU PADUREANU David CSS 1 Constanta
111. POL SZUBSTARSKI Maciej WARSZAWIANKA
112. LAT GRINKEVICS Luka BJSS Ridzene
113. AUT SCHIEFER Max SZ FCH Hallein
114. SLO CERNJAK Leon Svit SK Ljubljana
115. GER DENG Levi HE Eintracht Frankfurt
116. CZE WALLER Adam SC Praha
117. GER SPREMBERG Paul SN FC Leipzig
118. FRA NIVAL LEO
119. GER WILLERS Colten TSF Ditzingen
120. SVK SENTIVAN Lukas KS Snina
121. POL GRZELAK Igor SKS FLESZ Swidnica
122. EST LAMBINEN Nikita Tallinna Mook
123. EST PUHM Marek Tallinna Mook
124. GER REINEKE Nepomuk BY SSV Ettal
125. SUI LIONELLO Arturo VD CAL Lausanne
126. HUN BACS Zerind Bertalan VASAS
127. HUN KOCH Lenard VASAS
128. SVK MRAVEC Lukas Akademia sermu
129. GER MUELLER Benno NR TSV Bayer Leverkusen
130. CZE MUSIL Tomas Sokol Dejvice
131. POL WASIK Tadeusz PKSzerm Warszawa
132. POL GUSTA Seweryn Piast Gliwice
133. ROU ILIUTA Luca CSS 1 Constanta
134. AUT WESIAK Jovan UWK Graz
T134. ITA CASALEGNO Matteo CS IVREA
136. ROU BALOI Albert CS UNEFS Bucuresti
137. SLO BABBUCCI Gabriele SK Kamnik
138. SVK HRUSTIC Martin KS Snina
139. CZE KRACMAN Tomas BELA POD BEZDEZEM
140. ROU RAILEAN Stefan Engarde
141. SRB MILINKOVIC Djordje MK Macevi i maske
142. ITA MAGNI Riccardo CS Forlivese
143. AUT LUKARSCH Florian OELFK Oberosterreich
144. GER PURAT Christian TSV Bayer Leverkusen
145. POL LESKI Jacek PKSzerm Warszawa
146. GBR JONES Casey Leon Paul Epee
147. GER SCHULLER Stephan Heidenheimer SB
148. CZE COUFAL Jakub Lokomotiva Pilsen
149. CZE SIMUNSKY Ondrej TJ Lokomotiva Teplic
150. CZE MALY Patrik CSK Riegel
151. POL ZALEWSKI Jan KS Szpada Wroclaw
T151. BEL COOPER Kendal VS Flanders Fencing
T151. POL MIKODA Jaroslaw SKS FLESZ Swidnica
154. CZE GAISLER Vojtech TJ Lokomotiva Teplic
155. MKD BUNDALESKI Ognen MK ESKRIM
156. QAT AL OULAN Mohammed QFA
157. MKD TODOROVSKI Matej MK ESKRIM
158. SLO HVALA Vito SK Ljubljana
159. SVK LICHTNER Jakub Torben Akademia sermu
160. ROU CODREAN Mihnea LPS Bihorul Oradea
T160. GBR LESLIE Jacob Brentwood School FC
162. UKR HAVADZYN Vasyl Khmelnitskiy
163. CZE DOSPIVA Matej FF Sokol Dejvice
164. MKD TRPKOVSKI Pavel MK ESKRIM
165. CZE KROGNER Vaclav TJ Lokomotiva Teplic
166. SVK HLUCHY Lukas Akademia sermu
167. POL DROBCZYK Franciszek Piast Gliwice
168. POL SIWEK Marcin KS Szpada Wroclaw
169. AUT GEIGER Julius VA FTSJD Dornbirn
170. ROU BALOI David CS UNEFS Bucuresti
171. ITA PITTICCO Leonardo ASU Udine
172. FRA BARBARY ERNEST
173. TUR KILIC Berkin Yalim
174. EST KONSAP Georg SBSK Draakon
175. AUT PUCHER Philipp UWK Graz
176. EST MELNIK Arseni SBSK Draakon
177. SLO AVERYANOV Nikita SK Koper
178. NED VISSER Zeb Scaramouche
179. CZE OSTALSKIY Ivan TJ Lokomotiva Karlov
180. SVK MIKO Lukas Akademia sermu
181. CZE SEDLAK Petr TJ Lokomotiva Teplic
182. SUI RAPPA Domenico ZFC Zuerich
183. POL SKALECKI Antoni KS Szpada Wroclaw
184. SUI ALBRECHT Nicolas VA SES Sion
185. AUT ABRAMOV Foedor Dynamo Wien
186. GBR RATUMAIWAI Mali Plymouth FC
187. GER MARTIN Jasper HE Eintracht Frankfurt
T187. UKR REMEZ Vladyslav KIEW
189. ITA BETTINAGLIO Nicolo ' BGTEN -TENAX Bergam
190. AUT MARINESCU Matei VA FTSJD Dornbirn
191. AUT POPOVICI Alexander OELFK Oberosterreich
T191. CZE NOVACEK Mikulas Lokomotiva Pilsen
193. SVK GRUNERT Adrian Akademia sermu
194. AUT LEITGEB Maximilian ST UWK Graz
195. CZE NOVOTNY Simon Serm Liberec
196. CZE SEJKORA Adam SC Praha
197. SVK PASS David Akademia sermu
198. SLO KRIVEC KRIZ Maks SK Ljubljana
199. GRE RITENAUER Romanos Konstantinos IRIDA
. FRA GAWLAS William Abandon
T. UKR DURNEVYCH Myron Uzhgorod Did not start
T. AUT KRENN Konstantin FUL Linz Did not start