4ª Etapa do Circuito Nacional de Esgrima da Categoria Livre | Epee | Women's | Senior | Individual | Belo Horizonte (BRA)

Date: 22.09.2019 19:02 | Brasilian Fencing Federation

z: Table of 64, A: Table of 32, B: Table of 16
H: Table of 8, I: Semi-final, K: Final

 

z | Table of 64

A | Table of 32

B | Table of 16

1 MILLER Katherine
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA Pi
64 *** bye ***
33 CHECHELISKI Carolina
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA D 10
32 GALVAO Cecilia
SP CAP Paulistano
BRA V 15
17 TELLO Marina
BTC
BRA Pi
48 *** bye ***
49 *** bye *** Pi
16 GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA
9 VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA Pi
56 *** bye ***
41 MING Larissa
PR Sociedade Thalia
BRA D 5
24 BARDUS Michele
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
25 SCHNEN Valkiria
PR Sociedade Thalia
BRA V 15
40 MACEDO Patricia
Avulso
BRA D 11
57 *** bye *** Pi
8 SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA
5 CAVALCANTI Bianca
RJ SCM Magnolia
BRA Pi
60 *** bye ***
37 MARTINS Carolina
SP EEAM Abel Melian
BRA D 8
28 OLSCHOWSKY Marilia
SP CMSP Sao Paulo
BRA V 15
21 OLIVEIRA Leticia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA Pi
44 *** bye ***
53 *** bye *** Pi
12 AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA
13 BRECHERET Ana
SP CAP Paulistano
BRA Pi
52 *** bye ***
45 *** bye *** Pi
20 SANTANNA Camila
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA
29 TSUKAMOTO Larissa
PR THALIA
BRA D 13
36 POLO Carolina
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
61 *** bye *** Pi
4 ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA
3 DANTAS Bianca
BTC Barroca
BRA Pi
62 *** bye ***
35 GALLO Denilze
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 11
30 NEVES Miriam
SP ECP
BRA V 15
19 MANGIATERRA Laura
SP ECP
BRA Pi
46 *** bye ***
51 *** bye *** Pi
14 FERREIRA Naira
SP ECP Pinheiros
BRA
11 GIORDANO Ginevra
SP CAP Paulistano
BRA Pi
54 *** bye ***
43 *** bye *** Pi
22 MORAES Gabriela
PR AMK Mestre Kato
BRA
27 CANALI Nicole
PR CMPR Parana
BRA V 15
38 TELLO Cledola
BTC Barroca
BRA D 11
59 *** bye *** Pi
6 CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA
7 SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
58 *** bye ***
39 SCANAVINI Maria Heloísa
SP ECP Pinheiros
BRA D 5
26 VIANNA Rachel
SP SSJE Sao Jorge
BRA V 15
23 RODRIGUES Maria Rita
SP ECP Pinheiros
BRA Pi
42 *** bye ***
55 *** bye *** Pi
10 HOLDORF Bianca
PR AMK Mestre Kato
BRA
15 OLIVEIRA Vania
PR CMPR Parana
BRA Pi
50 *** bye ***
47 *** bye *** Pi
18 SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA
31 GIORDANO Giorgia
SP CAP Paulistano
BRA V 15
34 MATTA Susana
BTC Barroca
BRA D 11
63 *** bye *** Pi
2 ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA
 
MILLER Katherine
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA V 15
GALVAO Cecilia
SP CAP Paulistano
BRA D 10
 
 
TELLO Marina
BTC
BRA D 9
GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA V 15
BARDUS Michele
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 6
 
 
SCHNEN Valkiria
PR Sociedade Thalia
BRA D 11
SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
CAVALCANTI Bianca
RJ SCM Magnolia
BRA V 12
OLSCHOWSKY Marilia
SP CMSP Sao Paulo
BRA D 8
 
 
OLIVEIRA Leticia
SP PEPT Esgrima Todos
BRA D 11
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
BRECHERET Ana
SP CAP Paulistano
BRA V 15
SANTANNA Camila
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA D 14
 
 
POLO Carolina
PR AMK Mestre Kato
BRA D 6
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
DANTAS Bianca
BTC Barroca
BRA V 15
NEVES Miriam
SP ECP
BRA D 6
 
 
MANGIATERRA Laura
SP ECP
BRA D 11
FERREIRA Naira
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
GIORDANO Ginevra
SP CAP Paulistano
BRA V 15
MORAES Gabriela
PR AMK Mestre Kato
BRA D 10
 
 
CANALI Nicole
PR CMPR Parana
BRA D 4
CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
VIANNA Rachel
SP SSJE Sao Jorge
BRA D 7
 
 
RODRIGUES Maria Rita
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
HOLDORF Bianca
PR AMK Mestre Kato
BRA D 4
 
 
OLIVEIRA Vania
PR CMPR Parana
BRA D 7
SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA V 15
 
 
GIORDANO Giorgia
SP CAP Paulistano
BRA V 15
ZETTERMANN Renata
SP CAP Paulistano
BRA D 13
 
 
 
 
MILLER Katherine
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA V 15
GUIMARAES Maria Carolina
RJ SCM Magnolia
BRA D 13
 
 
 
 
 
 
VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA V 15
SCHWANTES Lorana
PR AMK Mestre Kato
BRA D 6
 
 
 
 
 
 
CAVALCANTI Bianca
RJ SCM Magnolia
BRA D 14
AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
BRECHERET Ana
SP CAP Paulistano
BRA D 11
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
 
 
 
 
DANTAS Bianca
BTC Barroca
BRA V 13
FERREIRA Naira
SP ECP Pinheiros
BRA D 12
 
 
 
 
 
 
GIORDANO Ginevra
SP CAP Paulistano
BRA V 15
CAMARGO Fernanda
PR AMK Mestre Kato
BRA D 14
 
 
 
 
 
 
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
RODRIGUES Maria Rita
SP ECP Pinheiros
BRA D 12
 
 
 
 
 
 
SARAIVA Stephany
RJ SCM Magnolia
BRA D 12
GIORDANO Giorgia
SP CAP Paulistano
BRA V 15
 
 
 
back to top
 

H | Table of 8

I | Semi-final

K | Final

1 MILLER Katherine
RJ CMIL Rio de Janeiro
BRA D 13
8 VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA V 15
5 AMARAL Clara
RP BTC Barroca
BRA D 12
4 ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
3 DANTAS Bianca
BTC Barroca
BRA V 15
6 GIORDANO Ginevra
SP CAP Paulistano
BRA D 14
7 SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
2 GIORDANO Giorgia
SP CAP Paulistano
BRA D 11
 
VIZEU Victoria
SP CAP Paulistano
BRA D 13
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA V 15
 
 
DANTAS Bianca
BTC Barroca
BRA D 8
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
 
 
ALVES Tabea
PR AMK Mestre Kato
BRA D 10
SILVA Marcela
SP ECP Pinheiros
BRA V 15
 
 
 
back to top