Campeonato Brasileiro Infantil | Foil | Men's | U11 | Individual | Curitiba (BRA)

Date: 12.10.2019 19:16 | Brasilian Fencing Federation


No. 1: Results checked
Pi | | Referee:

Nation Name No. 1 2 3 4 5 6 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
BRA FOSCHINI Luiz
1 ECP
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 20 2 1.000 18 1. 1.
BRA MIRANDA Heitor
CMIL Rio de Janeiro
2 D0 V4 D2 V4 D3 2 13 17 0.400 -4 4. 10.
BRA COSTA Max
1 CAP
3 D1 D3 D2 V4 D2 1 12 17 0.200 -5 5. 14.
BRA PASCUOTTI Pedro
ECP Pinheiros
4 D0 V4 V4 V4 D2 3 14 14 0.600 0 3. 7.
BRA MORON Flavio
CAP Paulistano
5 D1 D2 D1 D2 V4 1 10 19 0.200 -9 6. 15.
BRA REICHOW Felipe
GNU Nautico Uniao
6 D0 V4 V4 V4 D3 3 15 15 0.600 0 2. 6.
details
MIRANDA Heitor   D 0 V 4   FOSCHINI Luiz R:
COSTA Max   D 2 V 4   PASCUOTTI Pedro R:
MORON Flavio   V 4 D 3   REICHOW Felipe R:
FOSCHINI Luiz   V 4 D 1   COSTA Max R:
REICHOW Felipe   V 4 D 3   MIRANDA Heitor R:
PASCUOTTI Pedro   V 4 D 2   MORON Flavio R:
REICHOW Felipe   D 0 V 4   FOSCHINI Luiz R:
MORON Flavio   D 1 V 4   COSTA Max R:
MIRANDA Heitor   D 2 V 4   PASCUOTTI Pedro R:
FOSCHINI Luiz   V 4 D 1   MORON Flavio R:
PASCUOTTI Pedro   D 2 V 4   REICHOW Felipe R:
COSTA Max   D 3 V 4   MIRANDA Heitor R:
PASCUOTTI Pedro   D 0 V 4   FOSCHINI Luiz R:
MIRANDA Heitor   V 4 D 2   MORON Flavio R:
REICHOW Felipe   V 4 D 2   COSTA Max R:

No. 2: Results checked
Pi | | Referee: HOFMEISTER Vicente

Nation Name No. 1 2 3 4 5 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
BRA MALUF Guilherme
1 ECP
1 V4 V4 D2 V4 3 14 9 0.750 5 2. 4.
BRA SAMPAIO Luca
CAP Paulistano
2 D1 V4 D2 D3 1 10 15 0.250 -5 4. 12.
BRA SCHMITT Enzo
GNU Nautico Uniao
3 D3 D3 D3 V4 1 13 14 0.250 -1 3. 11.
BRA TOMINO Leonardo
SSJE Sao Jorge
4 V4 V4 V4 V4 4 16 7 1.000 9 1. 2.
BRA TEIXEIRA Antonio
GNU Nautico Uniao
5 D1 V4 D2 D0 1 7 15 0.250 -8 5. 13.
details
SAMPAIO Luca   D 1 V 4   MALUF Guilherme R:
TOMINO Leonardo   V 4 D 3   SCHMITT Enzo R:
MALUF Guilherme   V 4 D 1   TEIXEIRA Antonio R:
SCHMITT Enzo   D 3 V 4   SAMPAIO Luca R:
TOMINO Leonardo   V 4 D 0   TEIXEIRA Antonio R:
SCHMITT Enzo   D 3 V 4   MALUF Guilherme R:
TEIXEIRA Antonio   V 4 D 3   SAMPAIO Luca R:
MALUF Guilherme   D 2 V 4   TOMINO Leonardo R:
TEIXEIRA Antonio   D 2 V 4   SCHMITT Enzo R:
SAMPAIO Luca   D 2 V 4   TOMINO Leonardo R:

No. 3: Results checked
Pi | | Referee:

Nation Name No. 1 2 3 4 5 V TD TR I1 I2 Rk. Rd. Q
BRA KALLEBY Alvaro
SSJE Sao Jorge
1 V4 D1 V4 D2 2 11 11 0.500 0 4. 9.
BRA DAMANDO Marcelo
1 GNU
2 D2 V4 V4 D0 2 10 9 0.500 1 3. 8.
BRA BICALHO Bernardo
ECP Pinheiros
3 V4 D1 V4 V4 3 13 8 0.750 5 2. 5.
BRA FATIGA Ricardo
CAP Paulistano
4 D1 D0 D1 D1 0 3 16 0.000 -13 5. 16.
BRA BUENO Gustavo
ECP
5 V4 V4 D2 V4 3 14 7 0.750 7 1. 3.
details
DAMANDO Marcelo   D 2 V 4   KALLEBY Alvaro R:
FATIGA Ricardo   D 1 V 4   BICALHO Bernardo R:
KALLEBY Alvaro   D 2 V 4   BUENO Gustavo R:
BICALHO Bernardo   D 1 V 4   DAMANDO Marcelo R:
FATIGA Ricardo   D 1 V 4   BUENO Gustavo R:
BICALHO Bernardo   V 4 D 1   KALLEBY Alvaro R:
BUENO Gustavo   V 4 D 0   DAMANDO Marcelo R:
KALLEBY Alvaro   V 4 D 1   FATIGA Ricardo R:
BUENO Gustavo   D 2 V 4   BICALHO Bernardo R:
DAMANDO Marcelo   V 4 D 0   FATIGA Ricardo R: