Cadet Circuit | Säbel | weiblich | U17 | Einzel | Eislingen (GER)

Date: 03.12.2016 17:56 | Sonja Lange

  Nation Name Reg. Club  
1. GER FUNKE Julika FC Würth Künzelsau
2. BUL ILIEVA Yoana Svechnikov
3. RUS KUDRYAEVA Anna National team
T3. USA TIMOFEYEV Daniella USA
5. FRA LUSINIER Kelly 29 REUNION URBA
6. POL CIESLAR Zuzanna Zaglebiowski Klub Szerm
7. FRA POUPINET Anne GEMENOS
8. ITA TARICCO Benedetta
9. RUS SHOROKHOVA Anastasiya National team
10. RUS VANKOVA Anna National team
11. TUR CAKIR Aylin Bursa Ferdi
12. RUS ZINUKHINA Mariya National team
13. ITA ROCCI Camilla
14. FRA COUDERC Annah 26 MAISONS ALF
15. USA STRZALKOWSKI Aleksandra
16. HUN MARTON Dora Szigetszentmiklos
17. MDA BUGAEVSKI Natalia CSTA Bucuresti
18. HUN NAGY Valentina BVSC
19. GBR POTTER Sophia Shakespeare Swords
20. SUI LEBEL Ariane CEF Founex
21. USA MOYA Keona
22. USA JOHNSON Edith
23. FRA LASBLEIZ Anna
24. HUN SZEPLAKI Virag Zsofia UTE
25. RUS DROZD Darya National team
26. RUS ELKINA Anastasya National team
27. FRA ESSOMBA Lorina 17
28. GER KURTH Emily NR TSV Bayer Dormagen
29. USA GREENBAUM Atara
T29. RUS AFANASYEVA Alexandra National team
31. HUN LANTOS Eszter BVSC
32. ROU PANTIS Ilinca CS RIPOSTA
33. RUS SMIRNOVA Anna National team
34. FRA PELET Luna 08
35. GER SCHILLINGER Ylvi BN FC Tauberbischofsheim
36. RUS EFIMTSEVA Kristina National team
37. ITA VESTIDELLO Maddalena
38. HUN KOOS Greta Karpati
39. POL CIESLAR Julia Zaglebiowski Klub Szerm
40. RUS KLUCHNIKOVA Alina National team
41. RUS NEROBA Kseniya National team
42. USA WHANG Rebecca
43. POL KURZYNA Urszula UKS 13 Bialystok
44. RUS KURZINA Elizaveta National team
45. POL ZAWODNIAK Malgorzata KKSz Konin
46. ITA GIOVANNELLI Vally
47. USA CZYZEWSKI Veronica
48. RUS USHAKOVA Alexandra National team
49. FRA FONDEUR Apolline
50. USA WITEK Sophie
51. UKR GONTSOVA Daria Nikolaev
52. USA SEHIC Cassandra
53. ITA SERAFINO Sophia
54. TUR SARICAM Melis Bursa Ferdi
55. POL OKINE Marta AZS AWF Warszawa
56. GER KUHN Shannen TSG Eislingen
57. ITA DEL SAL Lucrezia
58. GER BECKER Madeleine FC Würth Künzelsau
59. HUN MADE Reka NTE
60. GER RUTGERS Lisa NR TV Ratingen FA
61. BUL BLIZNAKOVA Aneliya Trakiya
62. HUN KALISZKY Lilla Karpati
63. MDA BUGAEVSCHI Vlada CSTA Bucuresti
64. ITA GUZZI SUSINI Federica
65. ROU MARTIS Sabina CSA Steaua Bucuresti
66. FRA GLEIZAL Coline 27 PARIS UC
67. RUS KOBZEVA Valeria National team
68. ITA DI CARLO Alessia
69. USA IZENSON Keli USA
70. GBR MOFFAT Lizzie Shakespeare Swords
71. ROU MATEI Maria CS Dinamo Bucuresti
72. HUN MALOMSOKI Boglarka Szigetszentmiklos
73. RUS KARELOVA Svetlana National team
74. ITA ARRU Isabella
75. ITA ALBIERI Sofia
76. FRA BARBIER Louise 28 GUYANCOURT
77. HUN BATTAI SUGAR Katinka DHSE-PMD
78. HUN KOTAN Adrienn UTE
79. USA FAHRI Monir
80. BLR RAHACHEUSKAYA Katsiaryna Minsk Trade Unions
81. ITA MAZZAROTTO Livia
82. ITA CARELLA Gaia Pia
83. FRA KOWALSKI Katia
T83. GER FROESE Lisann NR Fechtzentrum Solingen e.V.
85. BEL CORTEYN Jolien de Klauwaerts
86. POL BARTOSZ Roksana KS Dragon Lodz
87. HUN BEVIZ Dorottya GEAC
88. GER MASCHKE Clara BN MMX Fecht Club Pforzheim
89. FRA KLEIN Louise 01 GEMENOS
90. GBR HASLEGRAVE Phoebe
91. GER HARTMANN Lea TSG Eislingen
92. GER SIEGEL Francesca FC Würth Künzelsau
93. GER GETTE Lisa FC Würth Künzelsau
94. FRA DEBLECKER Nelly 13
95. ROU IACOB Felicia CSA Steaua Bucuresti
96. GER SINGER Paula BY FR Nürnberg
97. FRA VULETIC Ornella 09 DIJON ASPTT
98. BUL VUTOVA Teodora CSKA
99. GBR FASHOKUN Maia Truro Fencing Club Abandon
100. GBR O'REILLY Hannah
T100. ITA ZUCCHELLI Marta
102. GER NAGEL Alina BN FC Tauberbischofsheim
103. FRA ISERABLE Emma 01 SALON EC
104. HUN SZUCS Luca BVSC
T104. NED BUITENHUIS Marleen s.v. Porthos
106. GRE KALOUTA Kalliopi APOLLON VRILISSION ΑTHENS
107. USA AVAKIAN Mikaela
108. USA LI Anna
109. FRA FERAUD Sarah
110. ESP CALDERON Sara Isabel EHB-B
111. GER STAPF Vienna FC Würth Künzelsau
112. ITA BETTI Vittoria
113. GER LECHEL Annika FC Würth Künzelsau
114. GER KRAMER Anette TSG Eislingen
115. ITA FAMBRINI Benedetta
116. FRA LACROIX Mathilde 08 THONON EC
117. USA GREEN Meagan
118. ITA VIALE Chiara
119. GBR YANG Lumeng Camden FC
120. GER LAUSCH Lara NR FSV Mülheim/Ruhr
121. BLR GERMAN Victoria Minsk Trade Unions
T121. GER POLENSKE Sofia NR TV Ratingen FA
123. POL ROWINSKA Emilia AZS AWF Warszawa
124. ITA MANCA Livia
125. USA PARKER Abigale
126. FRA PERRIER Eleonore GEMENOS
127. ITA VARRIALE Viviana
128. GER TROMPETA Clara NR TSV Bayer Dormagen
129. ROU LUTEA Tania CSA Steaua Bucuresti
130. USA ZEGERS Anneke
131. GER LACKMANN Xenia BS TV Achern FA
T131. FRA FREBAULT Jeanne
133. GRE TETRADI Sofia Dionysia APOLLON VRILISSION ΑTHENS
134. GER FORSTER Evi NR TSV Bayer Dormagen
135. GER PFLAUM Sarah BY FR Nürnberg
136. GER BOLTE Hannah NR TSV Bayer Dormagen
137. GER BELSNER Melanie NR OFC Bonn
138. FRA DUMAS Marie 14
139. TUR DOGAN Melis Bursa Ferdi
140. CRO BALDO Zoe Marie MK Spada
141. ITA RICCIO Matilde
142. HUN FELFOLDI Kata UTE
143. BEL CORTEYN Saartje de Klauwaerts
144. BLR RUDAKOVA Aliaksandra Minsk Trade Unions
145. POL GALECKA Natalia AZS AWF Warszawa
146. GBR WARE Megan Russell Swords
147. GER TREFFKORN Celina TSG Eislingen
148. ESP MOLINERO Jana SAM-B
149. HUN MISSURAI Palma GEAC
150. POL ZIOMEK Marta Zaglebiowski Klub Szerm
151. GBR LLEWELLYN Elsie
152. HUN MOLNAR Flora Sarvar
153. GER BREITKREUTZ Laura BN FC Tauberbischofsheim
154. GBR ROBBINS WILKINSON Ellen Marshall
155. CZE CERNAJOVA Adela DDM serm Chomutov
T155. GER STEIN Amy NR Fechtzentrum Solingen e.V.
157. POL MALGREM Klaudia UKS HAJDUCZEK OLSZTYN
T157. USA HERIVEAUX Sophia
159. NED TALBOT Laura SC Amsterdam
160. GBR EASTWOOD Annabel
161. GER MESCHERJAKOW Sofia BY FR Nürnberg
T161. BLR MALAZHAVAYA Alisiya Minsk Trade Unions
163. ROU CHIRCA Delia CSTA Bucuresti
164. ROU NEACSU Mara CS Dinamo Bucuresti
165. GER KUZMIN Tais BN FC Tauberbischofsheim
166. POL WALERIANCZYK Weronika KKSz Konin
167. HUN JANKOVICS Anna UTE
168. GER WEILAND Kerstin NR TSV Bayer Dormagen
169. USA KOBOZEVA Tamara
170. NED GROZEVA Ines s.v. P.S.V.
171. HUN POTZ-NAGY Fanni BVSC
172. AUT TEICHERT Lena WI ASC Wien
173. GBR WOOD Molly Truro Fencing Club
T173. HUN KELEMEN Adel UTE
175. POL PAPUZINSKA Alicja KKSz Konin
T175. GER KRAMER Violetta TSG Eislingen
177. GBR KHAN Aneesah North London SC
178. POL WYSOCKA Natalia KKSz Konin
179. ITA FANTOZZI Elena
180. GER SENF Carmen WE TV Jahn Oelde
181. ESP MARTINEZ FARGO Celia EHB-B
182. HUN VARGA Emilia
183. GRE CHRISTEA Artemis-Karolain APOLLON VRILISSION ΑTHENS
184. POL MALISZEWSKA Weronika UKS 13 Bialystok
185. GER HOOGSTRA Michelle NR TSV Bayer Dormagen
186. NED CHIANG Enli s.v. Surtout
187. GER EHRESMANN Victoria BN FC Tauberbischofsheim
T187. GER SCHOPF Laura BN MMX Fecht Club Pforzheim
189. CZE SVOBODOVA Michaela SK Houstka
190. GER SCHNEIDER Annemarie NR TSV Bayer Dormagen
191. POL ROMANCZYK Aleksandra UKS Riposta Olsztyn
192. POL OUDEJANS Maria AZS AWF Warszawa
193. GBR THOMSON Catriona
194. CZE BECHYNOVA Karolina DDM serm Chomutov
195. BEL AELVOET Floriane Confrerie Gent
196. GER FROMME Leonie MR Königsbacher SC
T196. GER DILER Lavinia BY FR Nürnberg
198. GER SCHYMCZYK Zoe NR Fechtzentrum Solingen e.V.
199. GRE PALASKA Agni APOLLON VRILISSION ΑTHENS
200. HUN TOTH Rebeka Vasas
201. GER TROMPETA Luisa NR TSV Bayer Dormagen
202. GER VON BUCH Inga TSG Eislingen
T202. GER SCHMID Finja TSG Eislingen
T202. GBR STEWART Catriona Edinburgh FC
205. POL OLEJKO Daria UKS Szabla Brzoza
206. GER KAHN Alina MR Königsbacher SC
T206. CZE HERRMANNOVA Charlotte SK Houstka
208. GER ALEFS Sophie carlotta NR FSV Mülheim/Ruhr
. GER KERSCHBAUM Johanna MR Königsbacher SC Abandon