Uhlmann-Cup | Degen | weiblich | U20 | Individual | Laupheim (GER)

Date: 23.11.2019 18:46 | Marcel Ansorge

  Nation Name Reg. Club  
1. RUS BEKMURZOVA Iana
2. HUN BORSODY Emma BVSC
3. POL BRYCH Barbara UKS Wolodyjowski
T3. ITA KOWALCZYK Sara Maria ASDGS Pietro Giannone
5. FRA CONRAD Alice 24 HAGUENAU CE
6. ITA FERRACUTI Elena
7. ITA TRADITI Gaia CS Fiamme Oro Roma
8. FRA SERSOT Jade 28 ST GERMAIN E
9. ISR FEIGIN Nicole Maccabi Maalot
10. ISR HECHT Dar Hapoel Kfar-Saba
11. HUN MUHARI Eszter MTK
12. POL PAWLOWSKA Dominika SKS FLESZ Swidnica
13. RUS ZHARKOVA Evgeniya
14. USA RAUSCH Ariana
15. GER ZITTEL Alexandra Heidenheimer SB
16. EST PALK Madli En Garde Haapsalu
17. RUS BAVUGE KHABIMANA Milen
18. GBR SHEFFIELD Laura Brixton FC
19. FIN JAAKKOLA Outi ES Espoon Miekkailijat
20. FRA MBIIM Solene 28 LEVALLOIS
21. RUS MURTAZAEVA Aizanat
22. USA LIN Jessica
23. GER ALBRECHT Giulia Heidenheimer SB
T23. KAZ MURIDOVA Tamila
25. ISR BOGDANOV Adele Maccabi Maalot
26. HUN KARDOS Edina Vasas
27. RUS NAZAROVA Anastasiia
28. ITA MACCAGNO Carola
29. HUN TOTH Jazmin BVSC
30. BEL BEKEN Solane FF Les Mousquetaires Cinaciens
31. HUN GNAM Tamara TSC
32. ROU GHICA Andrada ACS Stesial
33. USA VERMEULE Emily
34. ITA LOMBARDI Marta CUS Pavia Scherma
35. EST LOIT Karoliine Musketar
36. CZE JASNA Tereza Dukla Olomouc
37. ITA GRASSO Agata Alberta ASD Methodos
T37. POL KLUGHARDT Gloria UKS MDK Olimp
39. USA KOMAR Sofia
40. BEL BULTYNCK Anne VS K.T.S.C. Catena
41. SUI BURKHARD Isabelle FCB Bern
42. GER MAYER Lea Heidenheimer SB
43. UKR CHORNIY Kateryna KIEW
44. CAN GUO Zi Shan
45. USA BEDDINGFIELD Claire
46. SUI CROVETTO Vera LUG Lugano
47. SUI PIVETEAU Anne-Clemence CAL Lausanne
48. HUN DEKANY Kinga AVA
49. SUI FAVRE Angeline FCB Bern
T49. SUI PASCHE Alyssa SEG Geneve
51. HUN KALMAN Gyongyver Debrecen
52. ITA BERTOGLIO Francesca C. Pompilio Genova
53. HUN KOLCZONAY Borbala NZ FLESS
54. GER KOZIELSKI Katharina BN FC Tauberbischofsheim
T54. FRA POZZOLI Camille
56. ITA CENA Marzia AS Pro Vercelli
57. RUS POLOZOVA Yulia
58. ROU LEONTE Mihaela CSS Quarto Buc
59. POL STASZULONEK Karolina Piast Gliwice
60. ESP LOBERA Teresa SA-LO
61. ISR GALPER Eva Maccabi Jerusalem
62. DEN STILLER Zarina HS Glostrup FK
63. FRA BERNARD Margaux 22 CHAUMONT CE
64. GER LOH Pauline Heidenheimer SB
65. HUN WETZKER Laura Katalin
66. POL KLASIK Alicja RMKS Rybnik
67. USA PIRKOWSKI Amanda
68. CZE COUFALOVA Anna BELA POD BEZDEZEM
69. SWE ENGDAHL Sophie ST FFF Stockholm
70. ROU CONSTANTINESCU Cristina CSA Steaua Bucuresti
71. TUR ERTURK Aleyna
72. ITA CAMPANI Letizia US Pisascherma
73. HUN ANDRASFI Julia
74. UKR MAZUR Yeva Khmelnitskiy
75. EST TARGAMAA Carmen-Lii En Garde Haapsalu
76. SUI CONRAD Anastasiya CAL Lausanne
77. FRA LAUVRAY Emma 08 GRENOBLE PAR
78. POL ZGRYZNIAK Kinga RMKS Rybnik
79. USA GRADY Miriam
80. RUS BALYAGINA Anastasia
T80. POL JANELLI Zofia KS Szpada Wroclaw
82. AUT PRAXMARER Leonore FU Linz
83. CZE AIGERMANOVA Gabriela TJ Lokomotiva Teplice
84. GER ZERRWECK Lina BN FC Tauberbischofsheim
85. HUN BUKI Lili OMS-Tata
86. SUI VILLIGER Elin ZFC Zürich
T86. RUS RUSTAMOVA Anastasiia CYSS RMB 3
88. ITA GENTILE Francesca
89. SUI LUNA Alessandra ZFC Zürich
90. BEL LABRO Emma VS Flanders Fencing
91. GBR LEVER Rachael O.P.S. Epee Club
92. POL KNAPIK Katarzyna DOSiR Sokolnia Chorzow
93. GER KARSTEN Anna Heidenheimer SB
94. GER LOEHR Lisa-Marie NR Fechtzentrum Solingen
95. SWE ABU EID TJULIN Selma ST FFF Stockholm
T95. CZE CERVENKOVA Katerina SC Praha
97. GBR POWELL Alexandra Malvern
98. BEL WASIAK Axelle VS Flanders Fencing
99. HUN FEKETE Laura Debrecen
100. GBR BARNES Rachel
101. ESP ZUGASTI Paula CREA-M
T101. BEL VANDINGENEN Aube VS K.T.S.C. Catena
103. KAZ NIKOLAICHUK Sofiya
104. ITA PIZZINI Alessia CDS Ravennate
105. FRA VARELA Lea 26 LES LILAS
106. ESP RAPOSO Dana
107. KAZ TAMBOVTSEVA Alexandra
108. GER HAENDLER Anja TSF Ditzingen
109. RUS GZYUNOVA Anna
110. ISR SEMIANNIKOV Elianna
111. SWE WRAMNER Natalie ST GoFK Visby
112. UKR ZELENTSOVA Anastasiia Kharkiv
113. ITA REPANATI Benedetta AS Pro Vercelli
T113. ESP TORREGO Alicia CREA-M
115. GBR SADLER Louise
116. TUR POLAT Yaren Nur
117. UKR DZHORDZHEVYCH Oleksandra
118. USA NIXON Caroline
119. USA WANG Elizabeth
120. USA HUSISIAN Hadley
121. BLR TAMASHEUSKAYA Kseniya SCAF RB
122. RUS ZAKHARENKO Antonina
123. UKR SADOVA Dariia Khmelnitskiy
T123. NZL SPICE Sarah 23 DINAN EA
125. SUI BOUILLANT Audrey SEVM Vevey
126. GER MUELLER Fiona NR TSV Bayer 04 Leverkusen
127. ROU MOROIANU Bianca CSS Quarto Buc
128. GER GROLLMISCH Felicitas SN FC Leipzig
129. GBR DUDLEY Amelia
130. SWE THIM Lovisa MS UF Uppsala
131. LUX ZENS Anna CE Sud
T131. USA KHAMIS Yasmine
133. SUI SAPIN Galadrielle Tunde CER Romont
134. GER ZITTEL Alla Heidenheimer SB
135. GBR HENDERSON-ROE Maia Keszler Fencing Club
136. CZE BIELESZOVA Veronika SC Praha
T136. GER HILBRIG Viktoria Heidenheimer SB
T136. ROU STAN Irina CSA Steaua Bucuresti
139. GBR TAYLOR Eleanor Bedford FC
140. GER RIPPERT Ariane NR Fechtzentrum Solingen
141. FRA DRAEGER Alma 27 PARIS UC
T141. BLR DZEKEVICH Katsiaryna
143. UKR CHERNYSHOVA Anna KIEW
144. EST KOMISSAROVA Karoliina Tartu Kalev
T144. USA LURYE Sarah
146. FRA BONAL Margaux
147. ROU ENACHE Talida Teodora CS UNEFS Bucuresti
T147. FRA KELLER Camille 17 ST AVOLD MJC
149. GBR MCCORMACK Maisie O.P.S. Epee Club
150. CZE VINCENCOVA Ester SC Praha
T150. GER GOLDMANN Lara NR TSV Bayer 04 Leverkusen
152. GER JUETTEN Svenja NR TSV Bayer 04 Leverkusen
153. POL FRYSTACKA Petrycja RMKS Rybnik
154. AUT GYURKO Anna HSV Wr.Neustadt
155. ROU DURAU Claudia LPS Craiova
156. SUI IZZO Iulia SAL Lugano
157. BLR KUZMICH Aliaksandra
158. RUS MASLENNIKOVA Sofya
159. FRA CHARLOT Apolline
160. GER GOEDDE Ella NR OFC Bonn
161. AUT AGATH Thordis KAC Klagenfurt
162. POL SULEJ Zuzanna WARSZAWIANKA
163. GER ALVES DE LIMA Carolina Heidenheimer SB
T163. SWE FRANSSON Emma SY KFK Kalmar
T163. GER JASKULLA Klara SN FC Leipzig
166. GER STEFFENS Eva BN Mannheimer FC
167. FRA PINIER Clementine 25 ESCRIME RODEZ AVEYRON
168. UKR HAIDAI Lyudmila
169. ESP HERAS Lucia
170. BUL HRISTOVA Silvena Cherno more 69
171. SUI GABUTTI Emilie SAL Lugano
172. KAZ DAVILBEKOVA Dariya
173. POL WIECZOREK Anna Muszkieter Gliwice
174. NOR MALVIK Katherina OS Titan Fekteklubb
T174. GER MEISSNER Katrin BN FC Tauberbischofsheim
176. CRO BANOVIC Iva
177. KAZ ZHANSUGUROVA Shantal
T177. UKR MESHCHERINA Yuliia
179. CZE PROKSIKOVA Patricie SC Praha
180. GER HAEUSLER Chantal BN FC Tauberbischofsheim
T180. GER HEINZ Vanessa Heidenheimer SB
182. GER YETKIN Melissa BN Heidelberger FC/TSG R.
183. KAZ ANDREYEVA Vladislava
T183. SVK BURSOVA Regina Akademia sermu
T183. KAZ CHSHERBAKOVA Xeniya
186. PER BRANDONI Lara
T186. EST MATSKEVITS Iris Maria Tallinna Mook
T186. POR SA Madalena CST
189. ESP TORRENTE Lucia CEB-M
190. BLR MIKHALEVICH Anhelina
191. GBR NOBLE Niamh
192. UKR LANDO Tamara
193. GBR WATKINS Abigail
T193. CZE JASNA Adela Dukla Olomouc
195. AUT GRABHER Antonia VA FTS Dornbirn
T195. SGP NOR ANUAR Filzah Hidayah Binte
197. TUR SEKER Ilgin Betul Efsane Eskrim SK
198. FIN VEHVILAEINEN Vilma LS Turun Miekkailijat
199. GER SCHULENBURG Patricia Vera Heidenheimer SB
200. AUT GRABHER Konstanze VA FTS Dornbirn
T200. SGP TAN Elisa Shu Tsi
202. CRO GNJIDIC Lucija CAFC Mladost
203. ALG ZEBOUDJ Yousra Mouloudia Club d'Alger
204. GER ROPKE Greta SH FG Segeberg
205. CRO MAJDANDZIC Andrea CAFC Mladost
206. PHI CARADO Keona Rose SH SC Itzehoe
207. SVK ROSKOVA Sonja Akademia sermu
208. POL JADCZAK Dominika D'Artagnan Ursynow
209. CZE KORINKOVA Magdalena
T209. BUL MINDOVA Veronika Cherno more 69
211. BEL DE LANDTSHEER Ellen VS Confrerie Gent
212. NED KROESE Katelijne SC Amsterdam
213. FIN SOHLBERG Oona ES Espoon Miekkailijat
214. SGP LEE Yunseo
215. SWE EKMAN Alice ST DIF Stockholm
216. ESP ISIDRO Alba
217. TUR ERMAN Lal Izmir Buyuksehir Bel SK